Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Imperium Prunum dylemat

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • reddmb
    Member
    • 01-2016
    • 41

    Imperium Prunum dylemat

    Witam Drogich forumowiczów. Jakoś tak tydzień temu zaopatrzyłem się w te piwko i z czasem powstał dylemat. Polega on na tym że, pierwszy raz wydałem tyle kasy na jedno piwo i do tej pory czeka na wypicie, jakoś nie mam odwagi, poza tym oglądałem różne recenzje i ich komentarze i dylemat się pogłębił. Wyjaśniam, kupiłem bo zawsze kupuję nowości z kormorana i jakoś było, no i mam. Nie lubie porterów i nie lubię piwa wędzonego, sorki spróbowałem Gorodzisza i nie podszedł niestety. Gdy wypiję poczuję się wybrańcem ale jest masa osób , koneserów takiego piwa którzy nawet nie mieli możliwości dostania tego piwka(czytając z komentarzy). Myślę że, w tej sytuacji wypicie przeze mnie takiego piwa to by było barbarzyństwo , może lepiej byłoby udostępnić owe piwo miłośnikowi za kase lub jakiś bakszysz, pomóżcie mi Drodzy forumowicze podjąć decyzję
  • franekf
    Senior
    • 06-2004
    • 944

    #2
    Ciekawe, czy to tylko zawoalowana forma ogłoszenia "mam, odsprzedam", czy faktycznie masz takie dylematy?
    Generalnie to tylko piwo, raczej nikt nie zejdzie z ziemskiego padołu tylko dlatego, że nie miał okazji go spróbować. Schowaj sobie w piwnicy, za kilka lat albo dojrzejesz do takich piw, albo będziesz miał ciekawy bibelot
    Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
    http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
    Piwny Janusz bez Teku

    Comment

    • reddmb
      Member
      • 01-2016
      • 41

      #3
      nie jest zaa...coś tam tylko rzeczywista jeśli ktoś mnie przekona że, bardzo by chciał, jeśli chodzi o kasę to też napisałem że forma bakszyszu też wchodzi w rachubę, znaczy to że, kasa ma tu drugorzędne znaczenie. Z drugiej strony Zapodałeś ciekawy motyw żeby jednak zachować dla siebie, nie myślałem w ten sposób ale faktycznie, tylko krowa nie zmienia oglądów, może faktycznie gdzieś za rok będę miał inny punkt widzenia i może będę żałował że, sprzedałem. Dzięki za opinię, czyli 1 plus za zachowaniem dla siebie posdr.

      Comment

      • anteks
        maruda
        • 08-2003
        • 10737

        #4
        Po ile to chodziło w sklepie?
        Mniej książków więcej piwa

        Comment

        • Gringo
          Senior
          • 07-2007
          • 2151

          #5
          20 zł, ale mam wrażenie że była też jakaś wersja ze złotym kapslem.

          Comment

          • cielak
            Senior
            • 03-2004
            • 2890

            #6
            Może ktoś wie ile tego piwa wyszło? Mam odłożone 4szt w piwniczce z porterami... Czy aby nie otworzyć jednej, bo nawet nie spróbowałem. Zapłaciłem 23 zł za butelkę.
            zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

            Comment

            • Firaxis
              Member
              • 05-2009
              • 36

              #7
              Podobno 8 tys. butelek i 4 beczki.

              Comment

              • Rogerson
                Senior
                • 08-2012
                • 421

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gringo Wyświetlenie odpowiedzi
                20 zł, ale mam wrażenie że była też jakaś wersja ze złotym kapslem.
                Pierwsze słyszę - była tylko jedna wersja, tak jak napisał kolega wyżej 8 tysięcy butelek poszło w Polskę.

                Z drugiej strony nie jest to jednorazowy wypust, IP ma być wypuszczane na rynek co roku, a biorąc pod uwagę że rozeszło się na pniu spodziewam się podwojenia ilości butelek w przyszłym roku przez BK.

                Comment

                • dzemek
                  Senior
                  • 12-2010
                  • 448

                  #9
                  Uważam, że 8 tys. butelek to nie jest tak mało i nie można uznać tego piwa za jakieś prestiżowe - jakby to było 100, 500 albo 1000 butelek to możnaby wnioskować, że to naprawdę jakiś wyjątek.

                  Comment

                  • WojciechT
                    Senior
                    • 09-2012
                    • 2546

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika reddmb Wyświetlenie odpowiedzi
                    Polega on na tym że, pierwszy raz wydałem tyle kasy na jedno piwo
                    Jak wsiąkniesz w świat kraftu, to nie będzie dla Ciebie niczym nadzwyczajnym kupno piwa za 50 zł

                    Nie rozumiem jednakowoż, po co kupiłeś to piwo, skoro nie lubisz porterów i nie lubisz wędzonek. Ja nie lubię pieczarek i nie kupuję ich, również wtedy, kiedy znajomi zachwalają lokalną pizzę z tymi grzybami.

                    Ale najlepiej - zakop w piwnicy, może za kilka lat smaki Ci się zmienią i wtedy pochwalisz się na forum, fejsie itd., że oto pijesz odleżakowany 5 lat Imperium Prunum i sam będę Ci zazdrościł, gdyż udało mi się dostać tylko jedną butelkę, więc nie mam czego leżakować, bo od razu wypiłem. A jeśli smaki Ci się nie zmienią - na pewno sprzedaż je o wiele drożej, niż gdybyś sprzedawał je dzisiaj
                    Last edited by WojciechT; 06-02-2016, 14:28.

                    Comment

                    • GSE
                      Senior
                      • 10-2002
                      • 424

                      #11
                      dobra dobra, gdzie byłoby do odbioru?

                      Comment

                      • reddmb
                        Member
                        • 01-2016
                        • 41

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika WojciechT Wyświetlenie odpowiedzi
                        Jak wsiąkniesz w świat kraftu, to nie będzie dla Ciebie niczym nadzwyczajnym kupno piwa za 50 zł

                        Nie rozumiem jednakowoż, po co kupiłeś to piwo, skoro nie lubisz porterów i nie lubisz wędzonek. Ja nie lubię pieczarek i nie kupuję ich, również wtedy, kiedy znajomi zachwalają lokalną pizzę z tymi grzybami.
                        Przyznam szczerze, też nie do końca zdawałem sobie sprawę, jakiś impuls, wcześniej nie słyszałem o nim a w sklepie się zdecydowanie wyróżniał z pośród innych piw, no i pach do koszyka Potem sobie po necie poszperałem i przykro mi się trochę zrobiło że, taki parweniusz jak ja odebrał od ust komuś kto... itp itd. , niemniej jednak może nie zakopie, bo może później nie znajdę ale głęboko zbunkrowałem. Ogólnie dzięki za pomoc w podjęciu decyzji.
                        w sumie poszedłem za ciosem i uwarzyłem sobie Porter Bałtycki 21Blg. Podróż po nieznanych wodach czas zacząć

                        Comment

                        • Cooper
                          Senior
                          • 11-2002
                          • 6055

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gringo Wyświetlenie odpowiedzi
                          20 zł, ale mam wrażenie że była też jakaś wersja ze złotym kapslem.
                          W sensie wykonanym ze złota czy z blachy o złotym kolorze ? Jeśli to drugie to za komuny a i teraz (choć przeważnie z jeszcze jakimś nadrukiem) wygląda większość kapsli
                          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                          Comment

                          • Estrelicia
                            Senior
                            • 09-2014
                            • 108

                            #14
                            nie noooo Skoro wypić nie za bardzo sprzedać nie za bardzo to składam wniosek o prezent w przyszłym tygodniu mam urodziny Pozdrawiam

                            Comment

                            • reddmb
                              Member
                              • 01-2016
                              • 41

                              #15
                              No dobra, Kopsnij namiary, Dostaniesz przesyłkę Ale żeby nie ;obrazić Cię jakimś kupnym prezentem , dam Ci coś od serducha, portera[ własnej/ roboty (dziwne znaki w tekście to oznaki buszowania chomika na klawiaturze, postanowiłem nie kasować )

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎