Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jan Olbracht Rzemieślniczy, [Baba Jaga] Hern

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    Jan Olbracht Rzemieślniczy, [Baba Jaga] Hern

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Trochę za mętne. Wygląd ładnie opalizującego złota. [4]
    Piana: Drobno i średniooczkowa, trzyma się średnio długo. Dziwnie zdobi szkło, u góry wcale, na dole nawet pięknie koronkuje. [3.5]
    Zapach: Słodkie owoce tropikalne, herbaty, zboża i trochę naftowy aromat. [4]
    Smak: Z początku raczej słodkie i chlebkowe, dopiero potem dochodzi lekka goryczka i zaczyna być odczuwalna rzeczywiście na poziomie 40 IBU. Nie zalega i jest krótka, ale wyraźna i o charakterze grejpfrutowym, lekko żywicznym i trawiastym. Piwo jest pełne i syte, średnio orzeźwia jak na APA. [4]
    Wysycenie: W sam raz, raczej w kierunku do niskiego. [4]
    Opakowanie: Etykieta trochę zagmatwana niczym masońskie ryciny. Dużo informacji, pełny skład, podana jest również jednostka koloru. Morska opowieść mało banalna. [4]
    Uwagi: Dobre piwo, do niczego nie można się zbytnio przyczepić.
    Warka 25.06.2016.

    Moja ocena: [3.95]

    Comment

    • Dzoshu
      Senior
      • 12-2013
      • 496

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Bursztynowy, lekko zamglone. [4.5]
      Piana: Oblepia szkło, dość długo się utrzymuje. [4]
      Zapach: Zioła, tosty, owoce tropikalne. Dziwaczny, jeszcze takiego w AIPA nie czułem. [4]
      Smak: Lekko cierpkawe. Cytrusy, herbatniki, zboże. Goryczka herbaciana, średnio intensywna. [4]
      Wysycenie: Średnie, OK. [4.5]
      Opakowanie: Fajna etykieta, dokładny skład. [4.5]
      Uwagi: Warka 25.0.16 Coś pomiędzy west a east coast - ani wyraźnie chmielowe ani karmelowe. Całkiem przyjemne w odbiorze i inne niż typowi przedstawiciele stylu.

      Moja ocena: [4.075]
      Attached Files
      Last edited by Dzoshu; 01-03-2016, 23:05.

      Comment

      • Pivotal
        Senior
        • 05-2013
        • 671

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Ciemnopomarańczowy z niewielkim prześwitem. [4]
        Piana: Średnia, drobnoziarnista, krótkotrwała, opadając pozostawia ładne ślady na szkle, widoczna do końca. [3]
        Zapach: Owoców mango, cytrusów z żywicznymi i ziołowymi nutami. [3.5]
        Smak: Owoców cytrusowych, trochę mango oraz mocna żywica drzew iglastych. W składzie słód karmelowy, jednak żadnych karmelowych nut nie było. Fajne, wytrawne i orzeźwiające z przyjemną goryczką. [4]
        Wysycenie: Początkowo w normie, zniknęło przed końcem. [2]
        Opakowanie: Fajna, etykieta w okultystycznym duchu z podanymi informacjami, czarny kapsel. [4]
        Uwagi: Warka do 25.06.2016, wypite 30.06'16. Piwo zdominowały owocowo-żywiczne klimaty, które wchłonęły karmelowe nuty. Piwo ma wyraźną goryczkę aczkolwiek poniżej średniej. **191**

        Moja ocena: [3.625]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎