Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Marysia, [Tattooed Beer] Black Witch

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23792

    Marysia, [Tattooed Beer] Black Witch

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: czarno-brązowy...o ile może być taki kolor ale całkowita czerń to to na pewno nie jest [4]
    Piana: bezowa, drobna, miernota, sierotka, po nalaniu coś było ale w ciągu minuty została tylko mizerna obwódka wokół szkła [2]
    Zapach: słaby, słabej kawy i odrobiny czekolady [3]
    Smak: treściwośc w czasie picia zanika na rzecz wodnistość, a smak to głównie rozwodniona kawa, nuta gorzkiej czekolady, może coś co mogło przypominać suszoną śliwkę, w tle do tego lekka paloność [2.5]
    Wysycenie: zdecydowanie za mało [2.5]
    Opakowanie: etykieta to najładniejsza rzecz w piwie, gładki kapsel [4.5]
    Uwagi: Nie chce mi się komentować czegoś na co szkoda czasu na komentarz, miernota i tyle w temacie

    Moja ocena: [2.8]
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      Wot i ciekawostka.

      Podczas odklejania etykiety okazało się, że są na butelce naklejone dwie.
      Pod spodem, z datą przydatności do spożycia do stycznia, na nią równo naklejona z terminem przydatności do połowy marca.

      Nowy sposób na pozbycia się piw, które nie zeszły?

      Dla mnie jest to najzwyczajniejsze oszustwo
      Last edited by becik; 15-04-2016, 10:47.
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎