Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar Jana, Lupulina

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    Browar Jana, Lupulina

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • Shedao
    Senior
    • 09-2007
    • 900

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Złocisty. [4]
    Piana: Po nalaniu - spora warstwa, duże pęcherzyki. Trzymała się dzielnie i długo. [4]
    Zapach: Bardzo delikatny, kwiatowo-przyprawowy. Całkiem przyjemny. [4.5]
    Smak: Wyczuwalna goryczka, ponownie aromat kwiatowy, nieco karmelowy, z nutą ziołowo-przyprawową. [4.5]
    Wysycenie: Dobre, może troszeczkę za wysokie - ale tylko troszeczkę. [4.5]
    Opakowanie: Ładny projekt graficzny, jest kapsel z logo browaru. Wszystkie informacje są podane na etykiecie. [5]
    Uwagi: Bardzo dobra English IPA. Nie jestem fanem tego stylu, aczkolwiek to piwo wyjątkowo mi podeszło. A skoro tak, to Browar Jana zdobył u mnie spory kredyt zaufania. Cena: 7,70, czyli dość wysoko, ale akceptowalnie, biorąc pod uwagę jakość towaru.

    Moja ocena: [4.45]

    Comment

    • grejwi
      Member
      • 08-2014
      • 78

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Bursztynowe. Opalizujące. [4.5]
      Piana: Bardzo obfita, średni i drobno pęcherzykowa. Bardzo ładnie koronkuje! [5]
      Zapach: Aromat owocowy - o dziwo przywodzi na myśl cytrusy (mimo braku chmieli amerykańskich). Po przelaniu można go określić jako kwiatowo-landrynkowy. Po czasie pojawia się pewnien nieprzyjemny aromat zmiesznay z landrynkami. [3.5]
      Smak: Dość wytrawne i pół-pełne. Goryczka ziołowa przyjemna, ale odczuwalnie dużo niższa od deklarowanej. [4]
      Wysycenie: Średnie do wysokiego. [4.5]
      Opakowanie: Etykieta graficznie niczego nie urywa - duża prostota do której mam ambiwalentny stosunek. Na plus trzeba zaliczyć szczegółowy skład i parametry, oraz całkiem przyjemny opis piwa. Kapsel firmowy - ładny. [4]
      Uwagi: Warka do 25.06.2016 r.

      Moja ocena: [3.975]

      Comment

      • DariuszSawicki
        Senior
        • 08-2012
        • 2868

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Bursztynowy, zbyt mętne, na dnie butelki pływa sporo farfocli. [3.5]
        Piana: Kremowa, drobna, trwała, bardzo ładnie znaczy szkło, mogłaby być trochę wyższa. [4]
        Zapach: Kwiatowy, owocowy, nawet trochę winny, po czasie jakimś wyraźniej czuć zioła i mdły cukierek. [3.5]
        Smak: Treściwe i słodowe, jednak goryczka przeważa, która jest ziołowo-popiołowa z tytoniowym posmakiem, czyli zgodne ze stylem. Końcówka jeszcze mniej słodowa, a bardziej przyjemnie goryczkowa. [4.5]
        Wysycenie: Średnie. [4]
        Opakowanie: Zielona, odpowiednia etykieta, pełny skład czytelnie rozmieszczony, firmowy kapsel. Przeszkadza pomarańczowe tło z tyłu. [4]
        Uwagi: Bardzo smaczne angielskie IPA, tylko ten winny, lekko sfermentowany aromat mnie niepokoi. Warka 04.02.2018.

        Moja ocena: [4]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎