Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jan Olbracht, [Baba Jaga] Elixir

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23792

    Jan Olbracht, [Baba Jaga] Elixir

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • WojciechT
    Senior
    • 09-2012
    • 2546

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Bardzo ciemno brunatny, ale mam w pokoju bardzo ciepłe światło, więc może trochę przekłamywać. [4.5]
    Piana: Nope. Delikatna obręcz, które utrzymuje się długo, ale to tyle. [2]
    Zapach: Intensywna głębia czekolady, trochę prażonej kawy oraz zapach, który kojarzy mi się z takimi starymi paluszkami solonymi. Starymi w sensie, że już dawno nie ma ich w sprzedaży - takie grube, z grubymi kawałkami soli, kojarzycie? To nie jest oczywiście żaden zarzut, bardzo fajnie to pachnie.

    W sumie mógłbym napisać, że zapach słodowy, trochę zbożowy, ale to by było za proste. [4.5]
    Smak: Całkiem przyjemny RIS. Bardzo mocne i bardzo przyjemne uderzenie gorzkiej czekolady, odrobina kawy, posmak zbożowy, a także pojawiają się nuty przypominające śliwki. Goryczka niska, nieprzeszkadzająca w piciu. Delikatny, acz szlachetny alkohol wyczuwalny w momencie przełykania mile rozgrzewa przełyk. Piwo jest przeciętnie treściwe. [4]
    Wysycenie: W zasadzie brak, co zwykle jest zaletą w piwach tego typu, jednak z uwagi na to, że nie jest bardzo "pełne", przydałoby się jednak trochę bąbelków. [4.5]
    Opakowanie: Skład pełen, dykteryjka jakaś jest (a lubię pijąc piwo o nim poczytać), kolorystycznie według mnie też prezentuje się nieźle. [4.5]
    Uwagi: Smaczne, fajne piwo, z chęcią powtórzę.

    Moja ocena: [4.05]

    Comment

    • jacekwerner
      Senior
      • 05-2004
      • 2837

      #3
      Gorzka czekolada, kawa i paloność, której towarzyszy nieodłączna goryczka - przełamane nutami kwaskowymi i owocowymi ( śliwka-wiśnia). W zapachu cuś jakby lekka torfowa wędzoność i nienachalny alkohol. Smaczne, zadziwiająco lekkie jak na 21/9
      Ochotnicza Straż Piwna
      BAZA = 7446

      Comment

      • Dzoshu
        Senior
        • 12-2013
        • 496

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Czarny, nieprzejrzyste. [5]
        Piana: Brązowa, oblepia szkło, redukuje się do warstwy na powierzchni. [4]
        Zapach: Gorzka czekolada, wiśnie, smoła. Pachnie intensywnie, przyjemnie, nietypowo. [4.5]
        Smak: Gęste, oleiste. Umiarkowanie słodkie. Bardzo intensywna gorzka czekolada, nuty ogniskowe. Czekoladowy posmak. [4.5]
        Wysycenie: Niskie, OK. [5]
        Opakowanie: Zgrabna etykieta, dokładny skład. [4.5]
        Uwagi: arka 21.07.16 Odstało swoje. Niestety nie próbowałem na świeżo ale moje butelka to coś niesamowitego. Gęste jak olej, bardzo czekoladowe o wyraźnym dymnym charakterze.

        Moja ocena: [4.5]
        Attached Files
        Last edited by Dzoshu; 03-02-2017, 22:33.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎