Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Maryensztadt, American Beauty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    Maryensztadt, American Beauty

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: miedziano-rubinowy, podobał mi się [5]
    Piana: lekki beż, drobna, zwarta, tańczyła w szkle w raz z piwem, opadała powoli, osadzał się na szkle [4]
    Zapach: słaby ale miły, chmielowo-owocowo-słodowy [3.5]
    Smak: pełne, treściwe, fajna mocna goryczka ale nie dominująca, w tle owocowo-słodowe smaki wzajemnie się uzupełniające, wszystko fajnie i odpowiednio zbalansowane [4.5]
    Wysycenie: bez zarzutu [5]
    Opakowanie: to w knajpie lubię, firmowe szkło, firmowe wafle [5]
    Uwagi: Pite w 3 Kolorach, wszystko pięknie cacy tylko niestety zbyt niska temperatura w której podano piwo, z początku aż zęby zmroziło, a samo piwo zaczęło zyskiwać w smaku i zapachu po dłuższym ogrzaniu

    Moja ocena: [4.175]
    Attached Files
    Last edited by becik; 08-02-2016, 22:28.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • WojciechT
      Senior
      • 09-2012
      • 2546

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ciemnopomarańczowy, wpadający w brąz, zmętniony. [4.5]
      Piana: Prawie brak. [1.5]
      Zapach: Masło na tyle mocne, że już w czasie przelewania piwa do szklanki dało o sobie znać. Poza tym jakieś cytrusy. [2]
      Smak: Ech. Czuć, że piwo ma potencjał. Są cytrusy, słodowa podbudowa, wydaje się być orzeźwiające. Ale... To wszystko jest przykryte przez toffi, krówki, do tego stopnia, że picie go nie sprawia przyjemności. Zawsze mi żal takich sytuacji, bo widać, że w piwo włożono kawał serca, że receptura była dobra - ale pojawia się to, czego w piwie nie lubię najbardziej, czyli diacetyl. [2.5]
      Wysycenie: Chyba OK. [5]
      Opakowanie: Jak pozostałe z serii. [4]
      Uwagi: Szkoda.

      Moja ocena: [2.525]

      Comment

      • DariuszSawicki
        Senior
        • 08-2012
        • 2868

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Rubinowy, stało tydzień w pozycji pionowej i ciągle jest mętne. [3.5]
        Piana: Beżowa, drobnopęcherzykowa, średnio wysoka, bardzo trwała, zbita jak w jogurcie. [4]
        Zapach: Karmel, słodkie cytrusy i masło. [3]
        Smak: Treściwe aż za bardzo, karmelowe, trochę zbożowe, na finiszu bardziej gładkie pewnie dzięki płatkom owsianym. Goryczka średnia, przyprawowa i cytrusowa. [3.5]
        Wysycenie: Niskie. [4]
        Opakowanie: Pierwsza z lewej etykieta ze zdjęcia Becika, brak pełnego składu. [4]
        Uwagi: Za dużo karmelu w smaku i masła w zapachu. Piwo jednak nie jest złe, do masła przyzwyczaili mnie Czesi, a karmel jakoś przeżyłem...
        Warka 07.10.2016.

        Moja ocena: [3.425]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎