Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2016.05.21 - Tychy, 48 Międzynarodowa Giełda Biofiliów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • noodles
    Senior
    • 09-2005
    • 700

    #31
    Giełda międzynarodowa to taka giełda na którą przyjeżdżają goście z zagranicy. Definicja prosta i nie wiem czy da się znaleźć inną. Teoria, że giełda nie jest międzynarodowa jeśli przyjadą tylko sąsiedzi z Czech czy Litwy a jest międzynarodowa jeśli przyjadą Grecy czy Hiszpanie jest absurdalna. O tym czy nadawanie giełdzie nazwy "Międzynarodowa" jest zabawne trudno dyskutować bo różne rzeczy różnych ludzi bawią. Giełda światowa od międzynarodowej formalnie się nie różni bo przyjeżdżają również goście z bliższej lub dalszej zagranicy. Nazwa "Światowa" nie jest objawem megalomanii organizatorów lecz jest wynikiem narzuconej konwencji. Pierwsza Giełda Światowa miała miejsce 3 lata temu w Martinie, rok temu w Milwaukee, w przyszłym roku organizacja Giełdy Światowej została przyznana ŚKB a za trzy lata będzie w Argentynie. Zasada podobna chyba do Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Ot i cała zabawna historia.
    Moja kolekcja podstawek

    Comment

    • Cooper
      Senior
      • 11-2002
      • 6055

      #32
      Czyli, jak rozumiem, przyznałeś że, oprócz nazwy nie ma różnicy pomiędzy giełdą "światową" a "międzynarodową".
      Jeśli już musi być taki dopisek to chyba lepiej brzmi ta "międzynarodowa". Światowa kojarzy mi się źle bo jedynie (odpukać) z wojną
      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

      Comment

      • noodles
        Senior
        • 09-2005
        • 700

        #33
        Nazwa imprezy którą organizujemy to w oryginale "Brewery Collectibles World Convention". Można by używać tłumaczenia dosłownego lub szukać skromnego i nie kojarzącego się z wojną. Moim zdaniem nazwa "Giełda Światowa" jest uproszczona ale najbardziej adekwatna i dla polskich kolekcjonerów jednoznaczna. Gdy ktoś zaprasza mnie na giełdę wiem co robić i co mnie czeka. Gdy dostanę zaproszenie na Światowy Konwent czy Konwencję zacznę się zastanawiać co zabrać ze sobą i jak się ubrać. Nazwa "Międzynarodowa" nie odróżniała by tej giełdy od innych Giełd Tyskich a robimy wszystko żeby była lepsza.
        Moja kolekcja podstawek

        Comment

        • Cooper
          Senior
          • 11-2002
          • 6055

          #34
          Spoko, rozumiem.
          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

          Comment

          • tyskikufel
            Senior
            • 04-2003
            • 772

            #35
            No to jak , wpadniesz na tą giełdę międzynarodową bo będzie tylko 20 kolekcjonerów z zagranicy

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19159

              #36
              Zaczyna to być jakaś dziwna rywalizacja, kto więcej kolekcjonerów zagranicznych przyciągnie.

              Comment

              • duvel88
                Senior
                • 12-2012
                • 134

                #37
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                Zaczyna to być jakaś dziwna rywalizacja, kto więcej kolekcjonerów zagranicznych przyciągnie.
                To źle? Im więcej kolekcjonerów z zagranicy tym ciekawsza giełda. Nie widzę nic dziwnego w przyciąganiu zagranicznych kolekcjonerów. Dziwne byłem czasem nazywanie niektórych giełd międzynarodowymi, gdy miał na nie przyjechać jeden kolekcjoner z Niemiec, który zresztą jest Polakiem

                Comment

                • duvel88
                  Senior
                  • 12-2012
                  • 134

                  #38
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
                  Zabawne jest nieco to nadawanie polskim giełdom dopisków "Międzynarodowa" czy teraz "Światowa" (czym różnią się te 2 pojęcia tak nawiasem mówiąc?)
                  Moim skromnym zdaniem w naszym kraju jedynie giełdę żywiecką można uznać (ewentualnie "można było uznać", bo nie wiem na jaką skalę odbyła się w zeszłym roku i jaka będzie w tym) za imprezę międzynarodową.
                  Pozostałe giełdy w tym np tyska, warszawska czy szczecińska to giełdy o zasięgu conajwyżej ogólnopolskim. To że pojawi się na nich kilku/nastu kolekcjonerów z najbliższych danej giełdzie krajów sąsiednich (np Litwini na warszawskiej, Niemcy na szczecińskiej czy Czesi i Słowacy na tyskiej) to jedynie pewien koloryt, efekt otwartych granic. Niejeden kolekcjoner jadący "gdzieś z Polski" na taką giełdę pokonuje odległość większą niż wspomniany obcokrajowiec.
                  Druga sprawa to istnienie takich, rzekomo międzynarodowych giełd w świadomości i kalendarzach imprez wśród kolekcjonerów z odleglejszych krajów. Tu znów wydaje mi się że jedynie łapie się giełda beskidzka.
                  Powiem krótko-gdybyś był na pierwszej giełdzie (czy też konwencji czy jak to nazwiesz) światowej w Martinie nie pisałbyś takich głupot. Jesli światowa kojarzy Ci się z wojną to tylko Twój problem. Jak wskazuje nazwa będą kolekcjonerzy nie tylko z krajów ościennych lecz z kilku kontynentów.

                  Co to jest giełda beskidzka?

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23782

                    #39
                    Skupcie się na temacie.
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • Gacka
                      Senior
                      • 10-2003
                      • 373

                      #40
                      Witam. Szukam miejsca w aucie na giełdę. Jestem z Wrocławia. Może ktoś jedzie,i ma 1 wolne miejsce? Albo przejeżdża przez Wrocław? Podjadę gdzie trzeba. Pozdrawiam. P.W. poproszę.
                      Viva Slask Wroclaw!!!

                      Comment

                      • Abrel
                        Senior
                        • 05-2007
                        • 102

                        #41
                        48 Tyska Giełda Birofiliów

                        Podziękowanie od Zagłębia za mile spędzony czas na dobrze zorganizowanej Giełdzie

                        Comment

                        • witold68
                          Senior
                          • 09-2009
                          • 142

                          #42
                          tyska gielda

                          Wielkie dzięki dla Marka i całego zespołu. Od nas dwoch.
                          Na pochybel psubratom !

                          Comment

                          • Gacka
                            Senior
                            • 10-2003
                            • 373

                            #43
                            Giełda kapslowo świetna. Ogromne zaskoczenie dla mnie. Nowe piwka z Serbii,Czarnogóry i Bośni. Kolejny +. Gdyby tak już w Tychach było zawsze,dla Nas kapslarzy byłoby świetnie. Pozdrawiam.
                            Aha,organizacyjnie też świetnie.
                            Viva Slask Wroclaw!!!

                            Comment

                            • Cooper
                              Senior
                              • 11-2002
                              • 6055

                              #44
                              Moja pierwsza giełda w d. Browarze Obywatelskim.
                              Świetne miejsce z potencjałem.
                              Mam masę miłych wspomnień z giełd w technikum piwowarskim ale jednak lokalizacja w browarze to jest to !
                              Może troszkę lepiej powinno się doświetlić tą sporą salę ale reszta perfekcyjna. Mimo luźno rozstawionej, sporej ilości stołów było nadal sporo wolnego miejsca. Było by super gdyby same stoły były troszkę szersze
                              Podziękowania dla Organizatorów !
                              Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                              1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                              Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                              Comment

                              • tyskikufel
                                Senior
                                • 04-2003
                                • 772

                                #45
                                Podziękowania dla wszystkich koleżanek i kolegów z klubu oraz kolekcjonerom którzy mimo że nie ma ich w naszym stowarzyszeniu też bardzo dużo pomogli przy organizacji giełdy, kolekcjonerom za tak liczne przybycie i miłą atmosferę oraz sponsorowi Kompanii Piwowarskiej SA, mam nadzieję że spotkamy się w Tychach na jesień

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎