Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Stary Maneż, Starzec z Wrzeszcza

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Stary Maneż, Starzec z Wrzeszcza

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • dadek
    Senior
    • 09-2005
    • 4538

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Mocno ciemny brąz lub herbata, która sobie postała.
    Dość ciemny alt. Piwo mętne. [4]
    Piana: Beżowa, gęsta, ciężka ale również udało mi się nalać z niedużą czapeczką. Nie potrwała jednak długo, po łyku lub dwóch pozostała cienka obrączka na powierzchni i kilka plamek na szkle. W połowie szklanki nie było już nic. [3.5]
    Zapach: Wyraźny i przyjemny - ciemny słód z czekoladą. [4.5]
    Smak: Tu podobnie jak w zapachu - fajne nuty łagodnej czekolady, karmelu i ciemnych słodów z leciutką drożdżowością.
    Bardzo przyjemny lekki alt, ale smaki wyraźne, dobrze zbalansowane. Wchodzi idealnie. [5]
    Wysycenie: Dość niskie, co mi pasuje, choć odrobinę wyższe też by było ok. [4]
    Opakowanie: Szklanka 0,3 l bez logo, brak podkładek. W minibrowarze powinni się bardziej postarać. [2]
    Uwagi: Pite 18.03.2016 w browarze, cena 4,50 za 0,3 l (inne pojemności nie występują).

    Moja ocena: [4.425]

    Comment

    • dadek
      Senior
      • 09-2005
      • 4538

      #3
      Tak wygląda:
      Attached Files

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9729

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Ciemnobursztynowy, o oczko jaśniejszy, niż na fotce. Może to kwestia światła/ustawienia fotopstryka...? [4]
        Piana: Kremowa, bardzo drobna, dość wysoka i średniotrwała. [4]
        Zapach: Karmel, słód... i już. Nieźle, ale mało troszku... [3.5]
        Smak: Śladowy posmak sera wędzonego (albo mam fata-mruganę smakową ), delikatny karmel i słód. [3.5]
        Wysycenie: Odpowiednie - średnie. [4]
        Opakowanie: Gołe szkło w browarze, jak na fotce. Jak pisał dadek - mogliby się bardziej postarać. [3]
        Uwagi: Piwo pijalne, trochę dziwne, chyba jednak nie ciemne.
        Zamieszanie z nazwą, ale w Maneżu to chyba zasada niż wyjątek... .
        W czasie mojego pobytu nazywało się "Ciemny Starzec", dlatego budvar mi je przyniósł .

        Moja ocena: [3.575]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎