Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gryf, [Brokreacja] The Nurse

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    Gryf, [Brokreacja] The Nurse

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • grejwi
    Member
    • 08-2014
    • 78

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Jasno złoty. Mętne. [4.5]
    Piana: Bardzo obfita, drobna, sztywna. Po opadnięciu utrzymuje się niski kożuch. Wyraźna koronka. [3.5]
    Zapach: Z butelki przede wszystkim drożdżowy i goździkowy. Po przelaniu prym wiodą goździki. Wraz z ogrzewaniem wychodzą banany. Niestety po czasie wychodzą też nuty "moczowe" (choć niezbyt intensywne). [3.5]
    Smak: Bananowe i przyprawowe. Pojawia się przy tym pewna ostrość i ściągające wrażenie na języku (ale tylko na początku). Lekko rozgrzewające w gardle. Po lekkim ogrzaniu dochodzi drożdżowe "ciało", ale nie załamuje ogólnej lekkości. [4]
    Wysycenie: Wysycenie średnie do wysokiego. [4]
    Opakowanie: Zdecydowanie dobrze wyglądający styl etykiety (przypomina mi grafikę z jakiejś planszówki, ale nie pomne jakiej). Dość szczegółowy skład i parametry. Dobry papier, ale etykieta nierówno naklejona. Kapsel czarny. [4]
    Uwagi: Warka do 03.10.2016 r.

    Moja ocena: [3.8]

    Comment

    • DariuszSawicki
      Senior
      • 08-2012
      • 2868

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Złoty, umiarkowanie zmętnione. [4.5]
      Piana: Niska, szybko opadła redukując się na finiszu do drobnego kożuszka. [2.5]
      Zapach: Banan, gruszka, lekki rozpuszczalnik. Przez cały czas konsumpcji przewija się jakiś belgijski aromat, nawet lekko stajenny. [4]
      Smak: Ostre przyprawy przeplatają się z bananową słodyczą, a później można wyczuć ziołową goryczkę i zmoczoną skórkę od chleba. Bardzo ładnie na tym tle prezentuje się orzeźwiający kwasek. [4]
      Wysycenie: Średnie. [4]
      Opakowanie: Pełny skład, ładna etykieta z dobrej jakości papieru. [4.5]
      Uwagi: Może trochę za wodnista, ale całkiem smaczna pszenica.
      Warka 30.12.2016.

      Moja ocena: [3.9]

      Comment

      • Brodzislaw
        Senior
        • 09-2013
        • 1020

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: pomiędzy słomkowym a złotym, zmętniony nieco [4]
        Piana: jasna z drobnych pęcherzyków niezbyt obfita opadła z czasem do minimalnej warstwy. [3.5]
        Zapach: typowy, zbożowe nuty zakryte bananowo-goździkowymi aromatami plus ziołowe nieco chmiele, ale w minimalnej ilości i drożdże. [3.5]
        Smak: Słody zbożowe uzupełniane są nutami banana i przyprawy goździkowej, na finiszu posmak drożdżowy. Goryczka minimalna, lekko jeszcze zalega na języku [4]
        Wysycenie: średnie, mogłoby być nieco wyższe [3.5]
        Opakowanie: Takie sobie, choć info na kontrze dobre [4]
        Uwagi: Piwuna spożywana tydzień przed terminem - 30.12.16

        Moja ocena: [3.75]

        Comment

        • Pivotal
          Senior
          • 05-2013
          • 671

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Ciemnożółty, nieprzejrzysty. [4]
          Piana: Niska, nietrwała, nie obkleja szklanki, nie znika całkowicie. [1]
          Zapach: Słodkawy. Banany, goździk, guma balonowa i delikatna nuta drożdżowa. [3.5]
          Smak: Bananowy, goździkowy, lekko pomarańczowy, zbożowy, nieco chlebowy z drożdżową nutką. Goryczka była niska. [4]
          Wysycenie: Mało widoczne, ale czuć w ustach niewielkie klucie. [4]
          Opakowanie: Bezzwrotne z charakterystyczną, samoprzylepną etykietą z Dokładnie podanym składem... wreszcie firmowy kapsel - jeden z fajniejszych. [4.5]
          Uwagi: Warka do 28.02'17, wypite 25.12'16. Niezły, lekki Hefe-Weizen o słodkawo-kwaskowym smaku, ledwo wyczuwalnej ziołowej goryczce i beznadziejnej pianie. **247**

          Moja ocena: [3.55]

          Comment

          • michael50
            Senior
            • 06-2013
            • 325

            #6
            Skusiła mnie ładnie wykonana i pomysłowa etykieta. Po konsumpcji nie jestem zawiedziony. Dostałem ładnie opakowaną przyjemną, lekką i dobrze wchodzącą pszenicę. Może nie urywa różnych części ciała, szczególnie, że po połowie butelki pojawiła się wspominana wcześniej lekka wodnistość, ale ogólnie piwko zupełnie w porządku.

            Comment

            • Javox
              PremiumUżytkownik
              • 11-2009
              • 6130

              #7
              Ekstrakt 12* i alko 4,9%

              Piana - więcej na początku potem cienka niepełna warstewka.
              Lacing - mało.
              Gaz - średni.
              Barwa - zamglony jasny pomarańczowy.
              Aromat - lekki banan i kolendra.
              Smak - gorzkawa cytrusowość.

              Szału ni ma
              Attached Files

              Comment

              • LESNICZYy
                Senior
                • 01-2018
                • 950

                #8
                Dość poprawna pszenica , nic nie urywa ale i nie odrzuca . Pije się przyjemnie , banan , goździk i niska goryczka . Świeża warka z Lidla ...

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎