Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wąsosz, [Browar Wiślany] Gentleman Stout

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Wąsosz, [Browar Wiślany] Gentleman Stout

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Brunatny, klarowne pod światło. [4]
    Piana: Brązowa, średniowysoka, słabo zaznacza się na szkle. [3.5]
    Zapach: Kawa zbożowa, cola, karmel. Brakuje czekolady i palonych słodów, a pod koniec zaczyna walić stęchlizną. [2.5]
    Smak: Owocowy, lekko cierpkie z wyczuwalną na średnim poziomie popiołową goryczką. Palone słody obecne jak i pikantne przyprawy, które w połączeniu z kwaskiem zaczynają drapać w gardle. [3.5]
    Wysycenie: Średnie, narastające. [3.5]
    Opakowanie: Na etykiecie brodacz z fajką, wykonanie mało przekonujące, kapsel firmowy (wiślany) i prawie pełny skład. Na minus bełkot w opisie, że jest to piwo odkrywcze. [3]
    Uwagi: Stout z dolnej półki, chociaż ten fajkowy posmak w końcówce jest całkiem przyjemny.
    Warka 14.04.2017.

    Moja ocena: [3.15]

    Comment

    • chechaouen
      Senior
      • 01-2011
      • 1180

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Bardzo ciemny brąz wpadający już w czerń [4.5]
      Piana: Bardzo skromna. Cieniutka warstwa. Na ściankach zostają niemrawe pozostałości [2.5]
      Zapach: Głównie delikatne nuty kawowe. Nuty palone są, ale słabo wyczuwalne, gdzieś tam w tle. Czuć też trochę chmiel [3]
      Smak: Kawa dominuje. Goryczka delikatna ale wyraźna, początkowo kawowa, na finiszu zmienia profil na kawowo-chmielowy. Trochę nut palonych, ale - jak w aromacie - nieco za mało. Lekkie muśnięcie słodyczą, ale ta nuta subtelna. Piwo ma delikatny, lekki wytrawny smak [3.5]
      Wysycenie: Niskie, w kierunku do średniego. Raczej pasuje [4.5]
      Opakowanie: Opakowanie dopracowane, projekt graficzny OK ale trochę mi podchodzi po infantylność. Ta malowanka bardziej by pasowała do opakowania na jakąś zabawkę a nie piwo. Sporo info odnośnie składu, parametrów itd. [3.5]
      Uwagi: Data na ecie: 26.02.2018
      Nie jest to wykwintny stout, ale nie jest też zły. Poprawne piwo. Ja kupiłem po mocno wyprzedażowej cenie - 1,49 zł. I nie żałuję. Do sączenia w zimowy wieczór zupełnie spoko

      Moja ocena: [3.325]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎