Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2016.08.20 - Łotwa, Ryga - 1. Międzynarodowa giełda kolekcjonerska

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • waclaw67
    Senior
    • 06-2009
    • 485

    2016.08.20 - Łotwa, Ryga - 1. Międzynarodowa giełda kolekcjonerska

    Dostałem taką wiadomość z Łotwy.
    Pzd.
    Attached Files
  • ARTHUR
    Senior
    • 07-2004
    • 2338

    #2
    Wszelkie rozważania na tematy niekonkretnie związane z danym wydarzeniem, wrażenia po imprezach (np. ankiety)

    Comment

    • waclaw67
      Senior
      • 06-2009
      • 485

      #3
      Przeglądałem forum ale mi to umknęło.
      Admina proszę o usunięcie.

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13949

        #4
        Nie, dlaczego usuwać? Teraz dopiero jest w dobrym miejscu.
        Trzeba tylko edytować tytuł, bo się nie nauczycie
        Last edited by Pendragon; 27-02-2016, 17:24.

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • waclaw67
          Senior
          • 06-2009
          • 485

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
          Nie, dlaczego usuwać? Teraz dopiero jest w dobrym miejscu.
          Trzeba tylko edytować tytuł, bo się nie nauczycie
          Już po wysłaniu zorientowałem że układ tytułu jest nieprawidłowy.Chciałem edytować ale tytułu się nie dało poprawić.Dzięki za nauczkę na przyszłość..

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19167

            #6
            Na FB zapisało się 3 polskich kolekcjonerów a 4 obserwuje wątek. Jeśli ktoś się waha jechać to chętnie się dołączę. Na majową giełdę nie bardzo mam jak jechać.

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19167

              #7
              W terminie giełdy (a właściwie 19 i 20-go ) ma się odbyć Craft Beer Fest. Już zapowiedziała się kraftowa czołówka łotewskie sceny piwowarskiej: Labietis, Malduguns oraz mikrobrowarki Viedi, Barda i goście zagraniczni - Olenaut (EE), Sakiskiu (LT), Cervisiam (NO), Evil Twin (US) oraz nieśmiertelny Mikkeller (DK). Jest duża szansa, że lista miejscowych browarów się powiększy, mimo że w maju jest inny festiwal w Rydze.

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19167

                #8
                Do giełdy jeszcze daleko, ale już tworzona jest na FB lista uczestników wraz ze specyfikacją jakie gadżety kogo interesują. Dla tych co nie mają dostępu podam, że zapowiedziało się (poza tymi, którzy byli w Mińsku) 2 kapslarzy z Niemiec i 1 z Hiszpanii oraz 2 z Estonii. W ogóle na liście jest sporo kapslarzy, więc dziwi fakt, że jeszcze żaden z Polski się nie wpisał.

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19167

                  #9
                  Uaktualniona lista uczestników zawiera 38 kolekcjonerów. Info dostępne na profilu FB.

                  W temacie festiwalu piw, który odbędzie się jako impreza towarzysząca zapodaję stronę WWW. Wejściówka upoważnia do darmowej degustacji piw, o ile nie zgubiło się firmowego naczynia imprezy. 30 € za dzień i 48 € za dwa dni to sporo, ale też taką formułę ja preferuję.

                  Może ktoś się wybiera i ma wolne miejsce w samochodzie?

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19167

                    #10
                    Aktualnie jest 66 kolekcjonerów na liście. Ja akurat nie mogę (jadę na południe), ale polecam gorąco.

                    Comment

                    • mckoniu15
                      Junior
                      • 02-2014
                      • 2

                      #11
                      I jak? Wybiera się ktoś? Co prawda bardziej mnie interesuje samo Riga Craft Beer Fest, ale nie mam się z kim zabrać.

                      Comment

                      • e-prezes
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 19167

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                        W ogóle na liście jest sporo kapslarzy, więc dziwi fakt, że jeszcze żaden z Polski się nie wpisał.
                        Wpisał się 1 z Polski. Ja też miałem w planach jechać, ale z racji, że nie było w tym roku tanich lotów odpuściłem temat. Ze względu na brak sensownego połączenia kolejowego i wielogodzinnej podróży autobusem najlepiej byłoby jechać w grupie samochodem.
                        Jak na pierwszą międzynarodową giełdę to liczba zapisanych uczestników (77) budzi szacunek.

                        Comment

                        • e-prezes
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 19167

                          #13
                          Na liście było 3 Polaków, na pewno dotarł Pivaria. Beerfan pewnie też. To niech coś od siebie napiszą.
                          Na tę chwilę relacja (po rosyjsku) Siergieja (Spin).
                          Nieco więcej zdjęć z Riga Craft Beer Fest, który odbywał się także w tym czasie na FB festu.

                          Comment

                          • e-prezes
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 19167

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                            To niech coś od siebie napiszą.
                            Wiedza jest jak widać reglamentowana, by nie rzec na wagę złota...

                            Comment

                            • skandal
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 1439

                              #15
                              Dokłądnie. Pewnie i tak by wyszło że giełda słaba, nie opłaca się jechać itd.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎