Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Staropolski, PRL Pełne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Staropolski, PRL Pełne

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9729

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Złoty klarowny, jak sojusz robotniczo-chłopski . [4]
    Piana: Biała, drobna, dość wysoka i dość trwała. [3.5]
    Zapach: Słód i lekki chmiel, taki trochę właśnie oldskul. [3.5]
    Smak: Lekka, ale jednak dość ostra, chropawa goryczka, słód ze śladowym posmakiem miodowym. [3.5]
    Wysycenie: Dość wysokie. [4]
    Opakowanie: Krachla. Nazwa i grafika jednoznacznie wskazują na target, któremu pewnie się podoba (z jednej strony emeryci, wspominający swoją młodość w 10-ej potędze przemysłowej świata, z drugiej - ich wnuki, które g... o PRL-u wiedzą, ale chcieliby mieć "Syrenkę"). [4]
    Uwagi: Dość klasyczne piwo z przewagą słodowości. Klasyczne, ale jednocześnie przeciętne. Nie znaczy, że złe.

    Moja ocena: [3.575]

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: jasny bursztyn [4]
      Piana: dość obfita z początku, opada powoli, zostaje do końca na piwie [4]
      Zapach: słaby, głównie słodowy [3.5]
      Smak: dość pełne i treściwe, goryczka lekka ale momentami zbyt trawiasta, finisz słodowy, w międzyczasie da się wyczuć akcenty lekko owocowe, które nijak nie pasują do piwa [3.5]
      Wysycenie: troszkę za dużo [4]
      Opakowanie: butelka na krachle, fajna etykieta w klimacie PRL [4]
      Uwagi: Niby dobre da się wypić ale momentami coś jest nie tak co powoduje, że picie jest mało przyjemne, bez tego posmaku, jest przyzoiwte, nie wiem czy to taki smak na stałe czy tylko w tej partii

      Moja ocena: [3.625]
      Attached Files
      Last edited by becik; 13-08-2017, 19:25.
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • Javox
        PremiumUżytkownik
        • 11-2009
        • 6079

        #4
        Moja etykietka nie była czerwona... był raczej kolor ceglany. Odróżniał się od czerwonej naklejki z szyjki z napisem Staropolski.

        A smak... mało ciekawa owocowość, mokry karton, mokre zboże... słabo

        Raczej nie wrócę...

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎