Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Port Gdynia, Hefeweizen

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Port Gdynia, Hefeweizen

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • dadek
    Senior
    • 09-2005
    • 4552

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Żółty, wspomagany takimż światłem w mniejszej sali ale sporo ciemniejszy od pilsa. Piwo całkowicie mętne. [4]
    Piana: Gdy przyniesiono nam piwa, piana była jedynie w postaci cienkiej warstewki, po chwili pozostała już tylko obrączka. Czyżby piwo było nalane wcześniej i postało na barze, czy taką pianę ma normalnie? Ciężko zgadnąć... [1.5]
    Zapach: Lekko apteczny z goździkami aczkolwiek niezbyt intensywny. [3]
    Smak: Jest sporo słodowości, wyraźne dojrzałe banany, trochę wytrawnej cytrusowej owocowości i lekka nuta goździków.
    Może niezbyt mocno treściwa ale klasyczna pszenica, dobrze zbalansowana smakowo, dobrze pijalna. [4]
    Wysycenie: Jak na pszenicę niewysokie, jednak mi odpowiada. [4]
    Opakowanie: Dość prosta szklanka pszeniczna 0,4 l z firmowym złotym logo, podkładki są. [4]
    Uwagi: Piwo próbowane 19.03.2016 w browarze, opisane w karcie jako Pszeniczne, cena 9 zł/0,4 l.

    Moja ocena: [3.4]

    Comment

    • dadek
      Senior
      • 09-2005
      • 4552

      #3
      Fotka:
      Attached Files

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9731

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Mlecznozłoty, mętny. [4]
        Piana: Biała, bardzo drobna, średniowysoka i trwała. [3.5]
        Zapach: Drożdże, słód, goździki, lekkie cytrusy. [4]
        Smak: Ślad kwaskowaty, cytrusowa goryczka w stylu grejpfrutowym, lekki słód... [3]
        Wysycenie: Dość wysokie. [4]
        Opakowanie: Pokal browaru, wafelek browaru, widok na morze . [4.5]
        Uwagi: Treściwe piwo w stylu hefeweizen, może nie genialne, ale w takich okolicznościach przyrody... .

        Moja ocena: [3.575]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎