Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wąsosz, [Setka] Sekwoja

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    Wąsosz, [Setka] Sekwoja

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • grejwi
    Member
    • 08-2014
    • 78

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Pomarańczowo-bursztynowe. Mętne. [4.5]
    Piana: Obfita i drobna. Opada z umiarkowaną szybkością do postrzępionego kożuszka. Minimalna koronka. [4]
    Zapach: Wyraźna żywica (mimo, że piwo jest zimne!). Więcej nie czuję (katar?). [4.5]
    Smak: Słodkawe. Żywiczno-karmelowe. Goryczka wyraźna, żywiczna i trochę grapefruitowa - przyjemna. Lekko kwaskowate. Po ogrzanu dają o sobie znać cytrusy. [4.5]
    Wysycenie: Wysokie. Pasuje. [5]
    Opakowanie: Estetyka bez zastrzeżeń. Parametry i skład podane szczegółowo. Kapsel czarny. [4.5]
    Uwagi: Warka do 25.08.2016.

    Moja ocena: [4.475]

    Comment

    • DariuszSawicki
      Senior
      • 08-2012
      • 2868

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Bursztynowy, odrobinę zamglone. [4.5]
      Piana: Kremowa, średnio wysoka, trwała, przeciętnie zaznacza się na szkle. [4]
      Zapach: Bardzo złożony, ciekawy i też z wyraźną wadą. Na początku grejpfrut i multiwitamina, później dochodzą aromatyczne zioła i wreszcie coś z iglaków. Masło zbytnio mi nie przeszkadza w piwie, ale tu jest go za dużo. [3.5]
      Smak: Słodkie, goryczka odczuwalna mniej niż 70 IBU. W odczuciu grejpfrut, za mała żywica, lekki karmel i coś z kwiatków. Końcówka ciężka. [3.5]
      Wysycenie: Średnie. [4]
      Opakowanie: Pełny skład, na etykiecie miś i jakieś dwa inne zwierzaki, a w tle pewnie sekwoje. [4]
      Uwagi: Niezłe piwo, ale nie tego oczekuję od West Coast IPA. Za mało goryczkowe i za mało wytrawne.
      Warka już stara 25.08.2016.

      Moja ocena: [3.65]

      Comment

      • Brodzislaw
        Senior
        • 09-2013
        • 1020

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Zmętniona pomarańcz [4.5]
        Piana: jasna z drobnych pęcherzy, obfita opadła tworząc lacing. [4.5]
        Zapach: chmielowy – cytrusy i owoce tropiku (mango, marakuja) trochę sosny i żywicy plus podbudowa słodowa [4]
        Smak: mamy znów moc chmielowej goryczki, kontrowanej przez solidną bazę słodową. Goryczka ziołowo-iglasta jest wyraźna i leciutko tylko osadza się na języku i podniebieniu [4.5]
        Wysycenie: Średnie lekko podbija moc alkoholową i objawia się w szczypaniu przyjemnym na języku. [5]
        Opakowanie: Gustowna etykieta z ładną grafiką i dobra informacją [4.5]
        Uwagi: Jedno z lepszych West Coast IPA w naszym tak nieszczęśliwym przecież kraju.

        Moja ocena: [4.35]

        Comment

        • rafalek21
          Senior
          • 04-2015
          • 1407

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Mocno zamglony bursztyn. [4]
          Piana: Średnio wysoka, beżowa, drobnopęcherzykowa, średnio trwała, delikatnie zdobi szkło. [4]
          Zapach: Żywiczny, marakuja, cytrusy, średnio intensywny, przyjemny. [4]
          Smak: Delikatna słodowa słodycz, żywica, cytrusy i owoce tropikalne, wysoka grejpfrutowo-żywiczna goryczka, dość długi iglasty posmak, średnio-wysoka pełnia, zadziwiająco gładkie. Dobry balans słodowo-goryczkowy, delikatnie przechylony na stronę chmielu. [4.5]
          Wysycenie: Średnie - pasuje idealnie. [5]
          Opakowanie: Bardzo ładna i czytelna etykieta, komplet informacji. [5]
          Uwagi: Bardzo smaczne piwo, o wyraźnym żywicznym charakterze, szczególnie w smaku. Warte powtórzenia. Warka do 24.04.2017.

          Moja ocena: [4.3]

          Comment

          • Pancernik
            Senior
            • 09-2005
            • 9729

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Prawie klarowny złoty. [4]
            Piana: Biała, drobna, sztywna, wysoka i trwała. [4]
            Zapach: Zioła, chmiel... chyba jakieś przyprawy... Nie do końca fajny... [3]
            Smak: Goryczka, owoce, karmel, ślad oleisty. [4]
            Wysycenie: Średnie. [4]
            Opakowanie: Niedźwiedzia rodzina na tle (chyba) sekwoi, w stylu Setki generalnie. [4]
            Uwagi: Uwaga generalna, ale nie tylko - teraz na rynku jest chyba więcej ajp niż lagerów. Się porobiło, i kombinować trzeba .

            Moja ocena: [3.65]

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎