Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Antybrowar, ANTYlopa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Antybrowar, ANTYlopa

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • leona
    PremiumUżytkownik
    • 07-2009
    • 5853

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Miodowo-bursztynowy, raczej mętny niż opalizujący [3.5]
    Piana: Niska, drobna, koloru zabrudzonej bieli, długa [4]
    Zapach: Żywica, cytrusy, ścięta trawa i jogurt truskawkowy [3.5]
    Smak: Średnia goryczka. Słodowość (zbyt) karmelowa, (zbyt) słodka, w końcówce lekko zamulająca [3.5]
    Wysycenie: Średniowysokie, dobre [4]
    Opakowanie: Wyróżnia się na półce choć idea Anty- jest dla mnie nieczytelna. Imperial ipa i antylopa?... [3.5]
    Uwagi: Ocena pewnie nie wyjdzie rewelacyjna ale piwo w sumie wypiłem bez skrzywienia. Nie jest ortodoksyjnie czyste ale złe też nie. 8 zł za butelkę można zapłacić.

    Moja ocena: [3.575]

    Comment

    • melor
      Senior
      • 04-2006
      • 364

      #3
      aromat: amerykańskie chmiele, owoce
      kolor: bursztynowy, mętny
      piana: mała
      smak: Wysoka treściwość, jest słodkie i wyraźnie karmelowe. Nagazowanie małe. Wyraźne aromaty chmielowe, ziołowość, sosna. Goryczka jest duża, ale nie jest tak odczuwalna. Jest przyjemnie karmelowo-miodowo-słodkie co bardzo mi się podoba. Jedna z lepszych Imperial IPA jakie piłem. Zwykle IIPY są tylko mocno nachmielone że aż wykręca, a tu jest wszystko ładnie zbalansowane i jest różnorodność smaków.
      Bardzo dobre piwo.
      8/10

      Kupione w promocji za 5 zł.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎