Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gryf, [Brokreacja] HedgeHog American Stout

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Gryf, [Brokreacja] HedgeHog American Stout

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Czarny, pod żarówkę nie widzę żadnych prześwitów. [5]
    Piana: Beżowa, z początku jak w coli, później zaczęła za szybko opadać, ale zatrzymała się w pewnym momencie tworząc grubą czapę. Średnio okazale zdobi szkło. [4]
    Zapach: Bardziej stout niż american. Przeważa czekolada, później dochodzi aromat palonego słodu i zboża z pola. Chmiel słabo odczuwalny, lekkie cytrusy i nic więcej. [3.5]
    Smak: Ponownie czekolada na pierwszym miejscu, oczywiście gorzka. Kawa raczej zbożowa, a paloność na średnim poziomie. Piwo jest przyjemnie oleiste, co pewnie jest zasługą słodu żytniego. Od chmielu czuć więcej niż w zapachu i jest to też cytrus. [4]
    Wysycenie: Średnie w kierunku do niskiego. [4]
    Opakowanie: Jak inne z marki HedgeHog. Pełny skład, mało wyszukana etykieta, łatwo rozpoznawalne piwo na półce sklepowej. [3.5]
    Uwagi: Tak jak poprzednie trzy, piwo jest dostępne w Tesco i chyba tylko tam. Cena 7,99 zł. Data do 15.08.2016.

    Moja ocena: [3.85]

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9733

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Brunatnoczarny nieprzejrzysty. [4]
      Piana: Beżowa, dość drobna, niewysoka i nietrwała. [2.5]
      Zapach: Niezbyt silny. Kawa, karmel, gorzka czekolada i ślad suszonych owoców. [4]
      Smak: Gorzka czekolada, ślad popiołu/ziemi, może jakaś żytnia oleistość...? Lekko wytrawny. W trakcie picia pojawia się lekki, chemiczny w odbiorze, posmaczek... [3.5]
      Wysycenie: Niskie. [4]
      Opakowanie: Powiedzmy, że w serii Hedgehoga, czarna eta, prosta. [4]
      Uwagi: Nie wyczuwam jakichś szczególnie amerykańskich akcentów, poza tym, nie jest to stout najwyższych lotów, choć spokojnie do wypicia.

      Moja ocena: [3.65]

      Comment

      • chechaouen
        Senior
        • 01-2011
        • 1180

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Czarny, nieprzejrzysty [4.5]
        Piana: Bardzo skromna. Dość szybko też opada. Oblepia szkło [2.5]
        Zapach: Po otwarciu butelki buchnęło trochę żywicą i cytrusami. Potem tych akcentów już jest mniej. Dominuje kawa. Są też nuty palone. Zapach wytrawny. Zapach OK, ale jednak spodziewałem się trochę więcej Ameryki [3.5]
        Smak: Kawa, do tego przyjemna gorzka czekolada. Goryczka średnia, fajnie długa. Kawowa, ale są w niej też lekkie akcenty cytrusowe (grejpfrut). US-chmiel odzywa się tu nieco głośniej niż w zapachu. Cytrusy przyjemnie uzupełniają kompozycję. Kawa i gorzka czekolada grają tu jednak główne role. Zacny stout [4]
        Wysycenie: Niskie w kierunku średniego [4.5]
        Opakowanie: Jak w całej serii. Dużo info [3.5]
        Uwagi: Piwo z datą 02.03.2018

        Moja ocena: [3.7]
        Last edited by chechaouen; 15-02-2018, 20:17.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎