Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

szukam minibrowaru/domowego/amatorskiego do obsługi imprezy 21 maja

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • radekjab
    Junior
    • 08-2006
    • 15

    szukam minibrowaru/domowego/amatorskiego do obsługi imprezy 21 maja

    Witam

    Jak w temacie. Impreza jednodniowa 21 maja 2016 roku w Grodzisku Owidz niedaleko Starogardu Gdańskiego.

    Opis imprezy:
    Wydarzenie w mieście Starogard Gdański gmina, województwo pomorskie, organizowane przez Konfederacja Rodzimowiercza piątek, maja 20 2016 z 307 osobami zainteresowanymi i 159 osobami biorącymi udział....


    kontakt i więcej informacji:

    Radosław Jabłoński
    kom.: 693 74 85 47

    Z góry dziękuję za odzew
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    #2
    W jaki sposób browar domowy może zapewnić obsługę imprezy masowej? Nierealne.
    Natomiast grupa piwowarów i owszem, ale i tak byłaby to forma poczęstunku, a nie sprzedaży. A nie o to jak rozumiem chodzi. Nie ta skala.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • radekjab
      Junior
      • 08-2006
      • 15

      #3
      ok, ale..kto pyta nie błądzi . może ktoś będzie jednak chętny. może jak powiadasz grupa piwowarów, która będzie chciała szybko upłynnić swoje wyroby i przy okazji zarobić. poza tym nie będzie to impreza masowa bo zakładamy że samych rodzimowierców (czyli faktycznych uczestników i organizatorów wspomnianej imprezy) będzie około 80-100 osób + ewentualnie turyści, czyli kolejne 200-300 osób.

      pzdr
      RJ

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13949

        #4
        Mogę zapytać wśród znajomych trójmiejskich piwowarów.
        Zarobić się nie da, bo domowego piwa sprzedawać nie można.
        Lepszym rozwiązaniem jest jakiś konkretny mały browar, najlepiej z najbliższej okolicy (województwa). Chociażby nawet i kontraktowy, ale stąd. Tu też mogę popytać.

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • radekjab
          Junior
          • 08-2006
          • 15

          #5
          wszystko się da... można chociażby pobierać kaucje/opłatę za plastikowy kubek jednorazowy

          ale z góry dzięki za zainteresowanie i ewentualne info

          pzdr
          RJ

          Comment

          • Cooper
            Senior
            • 11-2002
            • 6055

            #6
            Czyli piwo będzie gratis bo ktoś je kupi w kaucjonowanym jednorazowym kubku a póżniej wam go odda i będzie chciał zwrot kasy
            Mało tego, pewnie znajdą się Janusze które będą zbierać kubki wyrzucone i też wam oddawać.
            To akurat kiepski pomysł ale najważniejsze że już coś zaczeliście kombinować z imprezą.
            Chyba najlepszy dla Was byłby jakiś lokalny browar najlepiej z jakimś rollbarem, koncesją na wyszynk i polewaczem. Oczywiście musielibyście se to przekalkulować.
            Takich browarów powstaje teraz sporo i to już nie taka pustynia jak jeszcze parę lat temu.
            Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
            1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

            Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13949

              #7
              Akurat browar od niedawna jest, ale przyjemniej by było gdyby miejscowi mogli spróbować akurat czegoś innego niż mają na co dzień.

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • radekjab
                Junior
                • 08-2006
                • 15

                #8
                mówisz o browarze kociewskim w Starogardzie ? pisałem do nich i cisza.

                poza tym, akurat ta impreza jest ogólnopolska - zjada się ludzie z całej Konfederacji Rodzimowierczej z Polski, więc akurat dla nich to byłby rarytas

                Comment

                • radekjab
                  Junior
                  • 08-2006
                  • 15

                  #9
                  fucktycznie może słowo kaucja była nie na miejscu . lepiej żeby było: piwo gratis + kubek jednorazowego uzycia X zł . w taki sposób bodajże były sprzedawane bilety na mecze

                  Comment

                  • Pendragon
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 13949

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika radekjab Wyświetlenie odpowiedzi
                    mówisz o browarze kociewskim w Starogardzie ? pisałem do nich i cisza.
                    Tak, o nich. Na rarytas mogą sobie przecież pojechać do miasta.
                    Nie dziwię się, że cisza - mi też nigdy nie odpisali
                    Przed chwilą rzuciłem temat wśród lokalnych piwowarów.
                    Last edited by Pendragon; 23-03-2016, 11:07.

                    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                    Comment

                    • anteks
                      maruda
                      • 08-2003
                      • 10738

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                      Przed chwilą rzuciłem temat wśród lokalnych piwowarów.
                      Stąpanie po cienkim lodzie
                      Mniej książków więcej piwa

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13949

                        #12
                        Kilku z nich warzy już w lokalnych browarach czy kontraktuje. Inni prowadzą puby, a jak pisałem - właśnie na ten kierunek liczę.

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        • Pendragon
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 13949

                          #13
                          Panie Radosławie. Jest już pewne zainteresowanie. Ktoś się powinien jutro skontaktować na podany tu telefon.

                          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                          Comment

                          • radekjab
                            Junior
                            • 08-2006
                            • 15

                            #14
                            no i wielkie dzięki

                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13949

                              #15
                              Właśnie mnie olśniło, na taką imprezę powinien przyjechać (lub być reprezentowany przez lotny pub) Browar Perun!
                              Nie wiem jak z pierwszą, ale ta druga opcja jest jak najbardziej do załatwienia.
                              Last edited by Pendragon; 23-03-2016, 11:47.

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎