Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

szukam minibrowaru/domowego/amatorskiego do obsługi imprezy 21 maja

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • radekjab
    Junior
    • 08-2006
    • 15

    #16
    Pendragon...!!! obrażasz mnie . Myslisz ze o tym nie pomyslelismy ? Niestety odmowili bo maja kilka imprez w tym terminie. Dlatego pomyslalem ze z drugiej strony fajnie byloby promowac kogos z regionu kto dopiero zaczyna i/lub chce sie wybic itp.


    PS
    przed chwila odezwal sie Browar z Koscierzyny - tylko ciekawe jakie ceny zaproponuja

    Comment

    • radekjab
      Junior
      • 08-2006
      • 15

      #17
      Gościszewo też odmówiło (na 99%) z podobnych powodów (mają akurat w tym terminie 25 lecie a obsługa browaru to 9 osob)

      Comment

      • anteks
        maruda
        • 08-2003
        • 10738

        #18
        To może pierwszy kraftowy browar w Polsce sie skusi
        Mniej książków więcej piwa

        Comment

        • radekjab
          Junior
          • 08-2006
          • 15

          #19
          aaa i zeby było jasne - jesli zwroca się do nas wspomniane przez Ciebie osoby, to bardziej bedzie zalezalo nam na promowaniu tychże niz "wiekszych" browarów.

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13949

            #20
            Peruna może reprezentować trójmiejski pub, który wyraził już wstępne zainteresowanie (o nim pisałem).
            O ile Perun zabezpieczy kilka beczek na tę imprezę i wyśle je do Gdańska. Tydzień wcześniej jest festiwal piwny w Katowicach, a dwa tygodnie wcześniej w Bydgoszczy. Może coś im zostanie, zwłaszcza jeśli już teraz będą wiedzieć by kilka beczek odłożyć.
            Właśnie, jest pytanie. Ile piwa wypiją ludzie w Owidzu?
            Last edited by Pendragon; 23-03-2016, 11:57.

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • radekjab
              Junior
              • 08-2006
              • 15

              #21
              hmmm moze jakaś podpwoiedz Anteks ? po nie kumam bazy

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13949

                #22
                Anteks, a Largusa kiedy odpalasz?

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • radekjab
                  Junior
                  • 08-2006
                  • 15

                  #23
                  haaa dobre pytanie...ok ale liczmy minimalistycznie: ze bedzie minimum 50 "rodzimowierczych" chłopów. kazdy z nich zapewne przyjmie na brzuch z 6-7 browców = 150 litrow do tego dochodza turysci. tak jak wspomnialem - podaje raczej minimalistyczne wyliczenie, zeby nie przecholowac z optymizmem.

                  po czesci oficjalnej bedzie biesiada, ktora bedzie jak to u nas bywa..trwac zapewne do rana. do tego szykuje sie prawdopodobnie male "jamsession" (Żywiołak, Brzezica z Krakowa i KOS z Gniewa)

                  no i nie ukrywam ze cena tez "niestety" bedzie grała role

                  Comment

                  • anteks
                    maruda
                    • 08-2003
                    • 10738

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                    Anteks, a Largusa kiedy odpalasz?
                    Myślę że w tym roku
                    Mniej książków więcej piwa

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13949

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                      Myślę że w tym roku
                      Dopiero? Myślałem, że to kwestia tygodni, a tu nie zabrzmiało optymistycznie.

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13949

                        #26
                        Powstaje pytanie, ilu z rodzimowierców to przykładowi "tyskopijcy" i niczego innego nie ruszą? Oferowane piwa powinny być jednak mocno uniwersalne. Czy Perun takie ma? Jedno na pewno, bo kilka dni temu byłem nim mile zaskoczony - chodzi o Dziedzictwo na chmielu puławskim. Tyle, że to chyba mocno limitowana edycja i w maju to już raczej nie będzie w ofercie. Ale kto wie?
                        Last edited by Pendragon; 23-03-2016, 12:13.

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        • Pendragon
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 13949

                          #27
                          Gdy sytuacja się wyklaruje i będzie wszystko ustalone, to liczę na informację czego ostatecznie będzie się można napić. Do grodziska mam 3 km, więc nie powinno mnie tam zabraknąć.
                          Last edited by Pendragon; 23-03-2016, 12:52.

                          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                          Comment

                          • radekjab
                            Junior
                            • 08-2006
                            • 15

                            #28
                            no to ja licze na Ciebie i Twoje kontakty, ze jutro sie do mnie Ktoś "od Ciebie" odezwie

                            Comment

                            • Pancernik
                              Senior
                              • 09-2005
                              • 9732

                              #29
                              Tak se czytam jako "kibic" (znam hasło: kibic z dala, niech się nie...).
                              Perun byłby cacy, przynajmniej na bazie starosłowiańskich skojarzeń.
                              Poza tym jest kilka browarów w okolicy (bliższej, a nawet dalszej ) o których nie wspomnieliście.

                              Comment

                              • Areh
                                Senior
                                • 12-2014
                                • 120

                                #30
                                Amber?
                                Sam się wybieram i napiłbym się czegoś przynajmniej znośnego. Mógłbym zrobić krzynkę czy dwie pszenicy, ale sprzedać tego nie mogę, a tak oddać obcym kilka godzin roboty to też jakoś tak szkoda.
                                Last edited by Areh; 23-03-2016, 18:03.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎