Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nepomucen, Pils Tomyski

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Nepomucen, Pils Tomyski

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • kenny
    Senior
    • 04-2009
    • 712

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Jasnożółty, lekko mętny. [4]
    Piana: Średnia, trwała, zostaje spory kożuch, ładnie oblepia szkło. [4.5]
    Zapach: Lekko ziołowo-cytrusowy, przypomina świeżo otwartą paczkę z granulatem chmielowym. [4]
    Smak: Słodowy, lekko chlebowy, specyficzna, cytrusowo-ziołowa chmielowość i nuty suszu oraz kwiatów. Goryczka ziołowa, średnia, przyjemna. [4.5]
    Wysycenie: Średnie/.duże. [4]
    Opakowanie: Schludne, ale nic więcej. Brawo dla Nepomucena za firmowy kapsel. [4]
    Uwagi: Fajne piwo, nigdy bym nie pomyślał, że pils mi tak zasmakuje Zapach przyjemny, ale niezbyt silny. Smak ciekawy, czuć "inność" tego chmielu, z kolei te suszowe nutki to kojarzą mi się silnie z Plonami od Kormorana na nowych polskich chmielach. Piwo zbalansowane, goryczka bardzo przyjemna. Polecam, rzadko piję pilsy, ale do tego warto wracać. Cieszę się, że wskrzeszono Tomyski, mam nadzieję, że wkrótce będę mógł sam uwarzyć piwo z tym chmielem.

    Moja ocena: [4.25]

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎