Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Mińsk Mazowiecki, ul. Stefana Kardynała Wyszyńskiego 18, MarcPol

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • PedroC
    Member
    • 05-2014
    • 62

    Mińsk Mazowiecki, ul. Stefana Kardynała Wyszyńskiego 18, MarcPol

    Nie robiłem tu zakupów przez dłuższy czas, kiedyś było sporo typowych zagranicznych importów w cenach wyższych niż w Warszawie, typu Hen's Tooth czy Erdinger.

    Jakoś tak dzisiaj przechodziłem i tam zajrzałem, a tam odmiana całkowita. Oprócz koncernów i koncernowych importów typu Bavaria, cała paleta polskich regionalnych, brakowało tylko BRJ oraz cudaków typu Grybów itp.

    Tak więc Kormoran - AIPA po 7,99, Coffe Stout 6,99, Witbier 5,99, do tego Jasny i Warmińskie Rewolucje po 4,49. Do tego np. Triple Blond z Sulimara po 4,49 (ostała sie jedna butelka z datą 5.2016 którą przytuliłem, a reszta miała 9.2016), duzo Ambera, Nelson z Krajana, dużo Jabłonowa i jakieś bardziej poślednie piwa typu Fabryczne.
    Tyle ile na szybko spamiętałem.

    O taki wybór Kormorana na prowincji nic nie robiłem!
    Last edited by PedroC; 05-04-2016, 23:54.
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎