Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Marysia, [Beer story] City Lights

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Marysia, [Beer story] City Lights

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • chechaouen
    Senior
    • 01-2011
    • 1180

    #2
    Fotka
    Attached Files

    Comment

    • chechaouen
      Senior
      • 01-2011
      • 1180

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Pomarańczowe. Mocno mętne [4]
      Piana: Początkowa obfitość na średnim poziomie. Szybka redukcja. Ładnie oblepia szkło porządną warstwą [3.5]
      Zapach: Głównie czuć odchmielne cytrusy w postaci przede wszystkim grejpfruta. Jest tez nuta cytrynowa kojarząca się trochę z piwem żytnim. Do tego sporo nut pochodzących od słodów pszenicznych. Zapach rześki. Mógłby być nieco bardziej intensywny [4]
      Smak: Sporo akcentów pszenicznych, ale ta Wheat IPA więcej ma w sobie jednak z AIPA niż z pszenicy. Goryczka średnia na finiszu nieco narasta, grejpfrutowa. Do tego - tak jak w aromacie -nieco akcentów kojarzących się z żytem. Jest kwaskowato-cytrynowy smaczek. Piwo jest całkiem treściwe [4]
      Wysycenie: Średnie w kierunku wysokiego. Nieco za wysokie [4]
      Opakowanie: Bardzo ładna komiksowa etykieta z panią lekkich obyczajów. Grafika super. Parametry podane. Minus za brak wymienionych chmieli w składzie [4.5]
      Uwagi:

      Moja ocena: [3.975]

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9732

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Bledzizna dla oka niemiła, na dodatek jakieś farfocle pływają... . [2.5]
        Piana: Biała, drobna, dość wysoka ale nietrwała. [3.5]
        Zapach: Słód, owoce i lekkie zioła, owoce dominują. [4]
        Smak: Lekko oleista goryczka, w tle owoce (gruszki?) i rozbudowujący się chmiel. [3.5]
        Wysycenie: Średniowysokie. [4]
        Opakowanie: Czarna, mroczna, wilgotna eta dla dorosłych. Oryginalna, może się podobać. [4]
        Uwagi: Może światła miasta były zbyt słabe, ale ja żadnej pszenicy nie zaobserwowałem...

        Moja ocena: [3.675]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎