Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Beer Bros, Panzer Lager

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Beer Bros, Panzer Lager

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9731

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Ciemnobursztynowy, zmętniony. Być może jak paliwo do PzKpfw V, choć tam była benzyna... . [4]
    Piana: Kremowa, drobna z licznymi większymi bąblami, dość wysoka i średniotrwała. Przy parametrach piwa - OK. [4]
    Zapach: Słodowy z winno-alkoholowym powiewem, co raczej nie dziwi... [3.5]
    Smak: Oleisty (to nie benzyna, to lej silnikowy! ), słodowy, wyczuwalne posmaki orzechowe z nutą alkoholu. [4]
    Wysycenie: Niskie. [4]
    Opakowanie: Czarno-biała, niepozorna eta, na niej "Pantera", czyli wspomniany wcześniej PzKpfw V.
    Nie lubię nazistowskich akcentów, choć rozumiem szacunek dla konstrukcji. Poza tym strasznie małe literki na tej ecie... [3.5]
    Uwagi: Lubię pancerne klimaty , lubię piwa mocne. Fajnie, że mały browar zdecydował się na takie piwo, bijące w boju pancernym na głowę krajową konkurencję typu "Imperator".
    Uwaga, przed konsumpcją tego piwa należy załadować odłamkowym, usiąść wygodnie w fotelu i... zatrzasnąć właz .

    Moja ocena: [3.8]

    Comment

    • kloss
      Senior
      • 03-2003
      • 2526

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
      Opakowanie: Czarno-biała, niepozorna eta, na niej "Pantera", czyli wspomniany wcześniej PzKpfw V.
      Na etykiecie jest Pzkpfw VI Tygrys. Chyba, że masz inną etykietę.

      Comment

      • Bolo88
        Member
        • 06-2014
        • 40

        #4
        Na 100% kanciasty wózek czyli Tygrys.

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #5
          jest tutaj

          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • Pancernik
            Senior
            • 09-2005
            • 9731

            #6
            Panowie, zwracam honor.
            Rzeczywiście, maszyna "o rozmiar większa", czyli PzKpfw VI.
            Muszę posypać stary łeb i słabe oczy popiołem, po linku becika etę powiększyłem i doznałem (nieco wstydliwej) iluminacji... A pisałem, że literki za małe...

            Comment

            • kloss
              Senior
              • 03-2003
              • 2526

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
              Zapach: Słodowy z winno-alkoholowym powiewem, co raczej nie dziwi... [3.5]
              Smak: Oleisty (to nie benzyna, to lej silnikowy! ), słodowy, wyczuwalne posmaki orzechowe z nutą alkoholu.
              Winność występuje też w smaku. Nuta alkoholu szczęśliwie niezbyt silna, za to słodowość jak dla mnie zbyt intensywna.
              Sięgnąłem po to piwo nie czytając parametrów, więc pijąc przeżyłem zaskoczenie, oczekując zwykłego lagera.

              Comment

              • Pinio74
                Senior
                • 10-2003
                • 3881

                #8
                Słodowość w tym pancernym lagerze jest potężna. Ponad 23% ekstraktu robi swoje i gdyby nie dość mocna goryczka od nowofalowych chmieli, byłoby ciężko to znieść. Dzięki citrze, cascade i mosaic gorzka końcówka łyka kontruje wszechobecną słodycz i sprawia, że piwo z mdłego staje się ciekawe. Jest moc, ale i jest smak. I tylko zapach taki jakiś słaby, mózgotrzepowy...
                BIRRARE HUMANUM EST

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎