Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Profesja, Kamerdyner

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Profesja, Kamerdyner

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • VanPurRz
    Senior
    • 09-2008
    • 4229

    #2
    Podobnie jak w przypadku Bimbrownika. Z pewnością kupię to piwo aby na spokojnie zdegustować. Na Festiwalu bardzo mi smakowało jak wszystkie piwa z Profesji.
    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

    Comment

    • Prusak
      Senior
      • 07-2005
      • 4312

      #3
      Bardzo starałem się degustując zachować dystans i - o ile to możliwe - obiektywizm, ale jak na ESB, to - moim zdaniem - to piwo jest zbyt agresywne. No i właściwie zatrącające czymś w rodzaju połączenia hefe-weizena i koźlaka. Po co ta pszenica w składzie? Z ulgą skonfrontowałem z nim smak "Angielskiego śniadania".

      Comment

      • Prusak
        Senior
        • 07-2005
        • 4312

        #4
        Drugie podejście: równie nieudane. Zresztą jak wszystkie piwa z tego browaru, raczej dla miłośników Belgii. Ostrość fenolowa, ciężkość. Nie jest to na pewno klasyczny ESB.

        Comment

        • melor
          Senior
          • 04-2006
          • 364

          #5
          aromat: bardzo przyjemny, kwiatowy, miodowy... nie wiem czy to nie aromat utlenionego piwa... Ale jest tu tyle dziwnych słodów, że niekoniecznie
          kolor: bursztynowy
          piana: bardzo obficie się pieni
          smak: W smaku też miodowy. Z domieszką aromatycznych chmieli. Można wyczuć zarówno słody jak i chmiele w równej ilości. Goryczka średnia, zauważalna. Średnio pijalne.
          6/10

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎