Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Marysia, [Brokreacja] The Gravedigger Barrel Aged

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Marysia, [Brokreacja] The Gravedigger Barrel Aged

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9733

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Brunatnoczarny nieprzejrzysty. [4]
    Piana: W przyrodzie nie występuje. Niby tak może w tym stylu być, no, ale nie ma... [1.5]
    Zapach: Kawa-czekolada-karmel, nie wyczułem tego "podkręcenia" beczką... [4]
    Smak: Oleisty charakter, kawa, goryczka, lekki posmak owoców tropikalnych. [4]
    Wysycenie: Niskie, jak najbardziej OK, szkoda tylko tej piany... [4]
    Opakowanie: Lane na WFP, nota uśredniona. [3.5]
    Uwagi: Smaczne piwo wagi ciężkiej, ale nie mam przekonania, czy "barrel aged" wnosi jakąś wartość dodaną (oprócz marketingowej ).

    Moja ocena: [3.725]

    Comment

    • von_scheisse
      Senior
      • 02-2012
      • 488

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Czarne, nie­przej­rzy­ste. [4.5]
      Piana: Może niezbyt obfita, ale drobna i całkiem trwała. redukuje się do cienkiej warstwy. Zostawia ładny lejsing. [4]
      Zapach: Czekoladowy, kawowy, lekko waniliowy. Gdzieś w tyle pałęta się leciuteńki alkohol. [4]
      Smak: Na pierwszym planie jest słodka, deserowa czekolada, kontrowana przyjemną palonością. Potem sporo drewna, piwo dzięki taninom jest takie trochę szorskie na języku. Na finiszu silna, lekko zalegająca chmielowo-kawowa goryczka (przyjemniejsza niż w recenzowanym niedawno Łódź i Młyn). [4]
      Wysycenie: Średnie w kierunku niskiego. [4.5]
      Opakowanie: Bardzo fajny projekt, świetnie korespondujący z charakterem piwa. Na etykiecie komplet informacji i pełny skład. [4.5]
      Uwagi: Data przy­dat­no­ści: 20.04.2017 r.

      Moja ocena: [4.075]
      Chmielnik Jakubowy - blog o piwie:
      http://www.chmielnik-jakubowy.pl
      https://www.facebook.com/chmielnik.jakubowy/

      Comment

      • Dzoshu
        Senior
        • 12-2013
        • 496

        #4
        Kolor: Czarny, nieprzejrzyste.
        Piana: Beżowa, dość długo się utrzymuje, oblepia szkło.
        Zapach: Kwaśnawy. Beczka, drewno, nutki destylatu. Przyjemny ale nie z tych zapierających dech w piersi.
        Smak: Gładkie, gęste. Kakao, drewno, wanilia. Goryczka popiołowa, wysoka, lekka cierpkość. Kakaowy posmak.
        Wysycenie: Niskie, OK.
        Opakowanie: Fajna etykieta, dokładny skład, firmowy kapsel.
        Uwagi: Warka 20.04.2017 Nie zachwyca ale jak najbardziej poprawne. Przyjemnie się to pije.Smak lepszy niż aromat.
        Attached Files

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎