Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar Jana, [Browar Jana] [Widawa] John Smoker

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Browar Jana, [Browar Jana] [Widawa] John Smoker

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9732

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Nieprzejrzysty czarny, jak rtg płuc smokera . [4]
    Piana: Beżowa, bardzo drobna, wysoka i trwała. [4.5]
    Zapach: Mleczna czekolada, karmel i kawa. Bardzo trudno mi wywąchać wędzonkę... [3.5]
    Smak: Lekko oleisty. Gorzka czekolada, bardzo daleki posmak (jest! jest!) wędzonki. Wodnistości (i dobrze) brak. [4]
    Wysycenie: Niskie. [4]
    Opakowanie: Estetyczne, charakterystyczne, starannie wykonane. Ale... mnie się nie podoba... Tzn. kapsel browaru mi się podoba. [3.5]
    Uwagi: Stout fajny, konkretny, szkoda, że wędzenie takie... ...homeopatyczne.

    Moja ocena: [3.85]

    Comment

    • leona
      PremiumUżytkownik
      • 07-2009
      • 5853

      #3
      W aromacie dużo karmelu, trochę kawy i lekka wędzonka (w pierwszej chwili miałem nieapetyczne w kontekście piwa skojarzenie z papierem po wędzonym dorszu, tak! nie makreli, nie szprotach a dorszu).
      Smak płytki jak na ten ekstrakt. Czekolada, palony słód, wędzonka i sporo kwasku. Od ponad szesnastu ballingów oczekuję jednak więcej głębi.

      Dobra wędzonka dla nielubiących wędzonki oraz dobra wędzonka dla chcących wypić więcej niż dwa wędzone pod rząd. Piwo mnie nie oczarowało a wychodzi, że je pod pewnymi warunkami polecam
      Last edited by leona; 22-05-2016, 19:48.

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19166

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
        Uwagi: Stout fajny, konkretny, szkoda, że wędzenie takie... ...homeopatyczne.
        Mnie akurat nieprzegięta wędzoność bardzo 'leżała'. Więcej w nim było stouta niż smoked stouta, a po Widawie właśnie przegięcia się spodziewałem. Niesłusznie. Dobre piwo.
        Attached Files

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎