Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Z&Z Wojkówka, Marynka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Z&Z Wojkówka, Marynka

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9733

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Złoty zamglony. [4]
    Piana: Kremowa, drobna, niewysoka i nietrwała. [3]
    Zapach: Karmel i słód palony, spodziewałem się po "Marynce" czegoś innego, ale... może być. [3.5]
    Smak: Goryczka, posmak ciasteczek, ślad owoców, wszystko jakoś mi się belgijsko kojarzy. [3.5]
    Wysycenie: Średnie. [4]
    Opakowanie: Proste, w stylu browaru. Goły czarny kapsel. [3.5]
    Uwagi: Znów liczyłem na coś innego: spodziewałem się świeżego, a nawet orzeźwiającego piwa, podkręconego konkretnie Marynką. A wyszło jakoś inaczej.

    Moja ocena: [3.5]

    Comment

    • Prusak
      Senior
      • 07-2005
      • 4312

      #3
      Kolor bursztynowy, piana opada bardzo szybko, goryczka - o dziwo - niska, pozostawiająca osad na wargach, klimaty fenolowe, w sumie kiepskie, nieułożone i "szorstkie" piwo za 4 zł. Dla odważnych.

      Comment

      • yaro74
        PremiumUżytkownik
        • 09-2012
        • 2089

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: złoty, zamglony. [4]
        Piana: średniowysoka, drobna, niezbyt trwała, szybko opada do cieniutkiej warstwy, zostawia ślady na szkle. [3]
        Zapach: średnio intensywny, owocowo-kwiatowy i lekko słodowy. [3.5]
        Smak: słodowy, średnio słodki, owocowy z lekką niezbyt przyjemną goryczką. Piwo jest średnio treściwe i przeciętne w smaku. [3]
        Wysycenie: średnie. [4]
        Opakowanie: prosta, nieładna i krzywo naklejona etykieta, podany prawie pełny skład, kapsel bez nadruku. [2.5]
        Uwagi:

        Moja ocena: [3.25]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎