Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Z&Z Wojkówka, Ambasador

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Z&Z Wojkówka, Ambasador

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    #2
    Pozor, pozor, piwo hybrydowe
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9729

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Złoty, lekko zamglony. [4]
      Piana: Brudnobiała, niezbyt drobna, niewysoka i nietrwała. [2.5]
      Zapach: Słód, lekkie owoce i ślad karmelowy. [4]
      Smak: Goryczka w stylu pestkowym, ślad kwasku, karmel i lekki posmak orzechów. Po chwili można wyczuć lekko przejrzałe cytrusy. [4]
      Wysycenie: Średnie. [4]
      Opakowanie: Nietypowa, szampańska flasza 0,7, do niej średnio pasuje typowa dla browaru, prosta, dwukolorowa eta, goły kapsel. Jak na "edycję limitowaną" to jednak trochę ubogo. [3.5]
      Uwagi: Wypiłem, nawet ze smakiem, choć nie bardzo wiem, o co chodzi z piwami "hybrydowymi". Ja nawet do Toyoty Prius nie mam przekonania... .

      Moja ocena: [3.825]

      Comment

      • rafalek21
        Senior
        • 04-2015
        • 1407

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Zmętniony, chyba złoty. [4]
        Piana: Średnio obfita, głównie drobne pęcherzyki(kilka większych), beżowa, średni trwała, gęsty lacing. [4]
        Zapach: Kwaskowy(jakby słód zakwaszający - którego nie widzę w składzie), owocowy, trochę słodu, nie przekonuje mnie. [3]
        Smak: Słodowy, cytrusy(cytryna z herbaty), odrobina owoców, ciut kwaskowy, trochę karmelu, średnia goryczka jakby pestkowa, leciutko ściągająca, dość gładkie, całkiem treściwe jak na 13° blg. Tu nie najgorzej, nawet można wypić z względną przyjemnością. [3.5]
        Wysycenie: Niskie, może odrobinę ponad - może być, ale mogłoby być ciut wyższe. [3.5]
        Opakowanie: Prosta etykieta, pełny skład(bez drożdży), zabrakło jedynie informacji o stylu. [3.5]
        Uwagi: Smakowo może być, choć zeszłoroczne eksperymenty Setki(Amerykańskie Pilsy) były trochę lepsze. Warka do 11.07.2017

        Moja ocena: [3.4]

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: ciemny rubin plus odrobina bursztynu [4]
          Piana: jasny beż, drobna, lekka opada w zauważalnym tempie bez osadzanie się na szkle [3.5]
          Zapach: leciutki, owocowo-cytrusowo-słodowy [3.5]
          Smak: dość pełne i treściwe, dominuje cytrusowy posmak, dość mocna i wytrawno-pestkowa goryczka, delikatne chmielowe nuty, słodowe posmaki w tle, wyczuwany lekki kwaskowaty posmak [3]
          Wysycenie: odrobinę za duże [4]
          Opakowanie: prosta, zbyt prosta etykieta, a papier to chyba drugiego sortu [3]
          Uwagi: Więcej nie sięgnę, podejrzane piwo

          Moja ocena: [3.325]
          Attached Files
          Last edited by becik; 11-07-2017, 21:29.
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • Prusak
            Senior
            • 07-2005
            • 4305

            #6
            Ja także nie sięgnę więcej.
            Piwo mętne, ciemnożółte wpadające w taki mandarynkowy kolor. Piana mało obfita, szybko opadająca, zostawia warstwowy kożuszek na szkle. W zapachu mineralność i...kwas.
            W smaku na ponad dwa tygodnie przed terminem dominuje kwaskowaty smak zmieszany ze słodowym komponentem.
            W mojej ocenie ohydne.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎