Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wąsosz, [Baba Jaga] Chmielarka Puławski

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Wąsosz, [Baba Jaga] Chmielarka Puławski

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Bursztynowy, ładnie opalizuje. [4]
    Piana: Biała, złożona ze średnich pęcherzyków, pojawia się też sporo krzaczków na szkle. [3.5]
    Zapach: Nuty korzenne, ziołowe, cytrusowe i lekko trawiaste. Zapach jest intensywny, ale jakoś do mnie nie przemawia. Po jakimś czasie pojawia się diacetyl. [3.5]
    Smak: Niska pełnia słodowa, piwo jest wytrawne i skierowane raczej w kierunku chmielowej goryczki. W odczuciu łodyga, zioła, grejpfrut i korzenne przyprawy. Na finiszu zaczyna być cierpkie i zdecydowanie brakuje słodowej kontry. [3.5]
    Wysycenie: Niskie. [4]
    Opakowanie: Pełny skład, info rozmieszczone czytelnie i typowa stylistyka Baby Jagi. Dużo zielonego koloru jest tu bardzo odpowiednie. [4.5]
    Uwagi: Niestety, jak w innej Chmielarce obok chmielu głównego są tu dodane jeszcze inne, czyli Iunga i Lomik. Piwo jest bardzo '' zielone '' w aromacie i smaku.
    Warka 14.10.2016.

    Moja ocena: [3.6]

    Comment

    • Holy-Grail
      Senior
      • 06-2010
      • 320

      #3
      Dodam, że w składzie Puławski jest wymieniony jako ostatni.....

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎