Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Widok 8, Brewdog Bar [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • VanPurRz
    Senior
    • 09-2008
    • 4229

    Widok 8, Brewdog Bar [zamknięte]

    Powstrzymałem się przed opisem miejsca po pierwszej wizycie bo była ona w trakcie otwarcia i była masakra, wszedłem i wyszedłem. Wczoraj na spokojnie w sobotnie popołudnie bez nadmiernego tłoku można było ocenić lepiej.
    Wystrój - na plus i minus (ciekawe czy minusy przesłonią plusy), na plus zwykłe stoliki, miejsce przy lustrze, duży stół pod ścianą, ciekawe industriualne wtrącenia, ściana moczu w WC, dość przyciemnione wnętrze, na minus - wąskie przejście przy barze, przy zajętych miejscach barowych są spore trudności z przechodzeniem. W miarę dobra (chociaż spodziewałem się punku pod Punk IPA i hardcoru pod Hardcore IPA) muzyka, trochę za głośna jeżeli chodzi o stoliki niedaleko głośników.
    Obsługa doradzi i wyjaśni. Ceny - przyzwoite ceny piw zagranicznych i chyba wyższe niż przeciętna cen polskich piw gościnnych.
    Klientela - no cóż nie moja bajka, hipsterka plus młodzież z tzw. dobrych domów oraz trochę starszych "nowobogackich". Pewnie sami wyborcy PO i Nowoczesnej plus Razem bo to te same bogate dzieciaki. Ja siedziałem z dobrym znajomym towarzystwem więc OK, ale ogólnie czułbym się dziwnie.
    Piwa - znakomite, nie przekombinowane jak większość polskich, nie trzeba dodawać trawy ze śledzia aby piwo było dobre, pijalne, ułożone.
    Podsumowując - będąc w Centrum na jedno czy dwa pyszne piwa wpadnę, i będzie to ciekawa alternatywa piwna wobec polskich wielokranów.
    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    #2
    ...[nastąpiła cenzura, zanim się zacznie]... [i się zaczęło]...
    Last edited by Pendragon; 18-05-2016, 19:45.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19165

      #3
      Jak dla mnie lokalizacja nie jest za szczęśliwa, ale może jako przyjezdny źle to widzę. Lokali fajny i nawet ceny da się przeżyć od czasu do czasu.

      Comment

      • Cooper
        Senior
        • 11-2002
        • 6055

        #4
        Dlaczemu ? Samo centrum miasta czyli to co puby lubią najbardziej. Pomiędzy okolicami Pekinu - pustyni jednak uważanej za ścisły środek miasta a Nowym Światem - ulicą lanserskich knajp. Clubberzy po kuflu spokojnie mogą odskoczyć na kolejnego do wielu znanych knajp jakie są w zasięgu kapcia.
        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19165

          #5
          No dobra, zmieniłem zdanie. Frodo, Artezan Pub i ten są mi najbardziej teraz po drodze
          Fajnie, że można mniejsze próbki brać i dostrzegłem kucharza, więc coś tam pichcą, ale nie sprawdziłem.

          Comment

          • olie
            Senior
            • 06-2011
            • 777

            #6
            No i tyle, Brewdog wziął i się zamknął.

            Comment

            • yoda79
              Senior
              • 01-2013
              • 861

              #7
              Tydzień temu nie było oznak, że się zwijają.

              Comment

              • olie
                Senior
                • 06-2011
                • 777

                #8
                A ile kranów było czynnych? Podejrzewam, że finansowo nie wyrobili, już jakiś czas temu zamknęli kuchnię, słychać też głosy, że nie płacili kontrahentom za beczki.

                Comment

                • yoda79
                  Senior
                  • 01-2013
                  • 861

                  #9
                  Kilka było pustych.

                  Comment

                  • Chmielnicki
                    Senior
                    • 07-2012
                    • 324

                    #10
                    Ale że co? Za drogo było? Konkurencja ich wycięła? Ludzie wolą do Kufli i Kapsli, Chmielarni czy innego Jabeerwocky? Nie jestem z Warszawy, więc trudno mi zgadywać. Raz byłem w tym BrewDogu i mi się podobało - zarówno sam klimat, piwo, jak i jedzenie (zachowałem dobre wspomnienie jakiegoś burgera)?

                    Comment

                    • slawekkazek
                      Senior
                      • 01-2003
                      • 544

                      #11
                      Panowie, dyskusja pasjonująca, ale (z całym szacunkiem), pomimo, że lokal został zamknięty, chciałbym się dowiedzieć, gdzie on właściwie funkcjonował!? Widok 8 mówi mi niewiele. Naprowadzająca może być wzmianka o Pekinie (?!?). Może Szanghaj?

                      Comment

                      • kibi
                        Senior
                        • 07-2004
                        • 1875

                        #12
                        Wystarczy sprawdzić gdzie zamieszczony jest post:
                        » Browar.biz » Forum Browaru » Piwo » Piwo - Gdzie » Knajpy / puby polskie » Mazowieckie » Warszawa » Widok 8, Brewdog Bar [zamknięte]

                        Comment

                        • e-prezes
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 19165

                          #13
                          Na RB pojawiły się nowe oceny tego lokalu. Rzeczywiście nie działa?

                          Comment

                          • Cooper
                            Senior
                            • 11-2002
                            • 6055

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slawekkazek Wyświetlenie odpowiedzi
                            Widok 8 mówi mi niewiele. Naprowadzająca może być wzmianka o Pekinie (?!?). Może Szanghaj?
                            Wduś ul. Widok 8 w stritwju i ci powie. Pekin czyli PKiN czyli Pałac Kultury. Szanghaj ? Chyba była kiedyś taka chińska restauracja przy Marszałkowskiej ale to chyba jeszcze za komuny było.
                            Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                            1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                            Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13949

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                              Na RB pojawiły się nowe oceny tego lokalu. Rzeczywiście nie działa?
                              No i co? Ktoś sobie notatki przed końcem roku uzupełnia.
                              Tym samym sposobem mamy na RB od niedawna nawet Chociwel jako działający...

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎