Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kormoran, Rosanke 2015

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Kormoran, Rosanke 2015

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • rafalek21
    Senior
    • 04-2015
    • 1407

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Mętny, pomarańczowy. [4]
    Piana: Beżowa, drobnopęcherzykowa, całkiem obfita, dość trwała, ładnie zdobi szkło. [4.5]
    Zapach: Głównie lawenda, umiarkowanie słodowy. [3.5]
    Smak: Podobnie jak w zapachu, zbożowa słodowość, kwiatowe - prawdopodobnie to ta lawenda, treściwe, średnie ciało, goryczka niewysoka - pasuje, lekkie, dobrze orzeźwiające. [3.5]
    Wysycenie: Średnie - pasuje. [4]
    Opakowanie: Przyzwoita etykieta utrzymana w stylu Kormorana, prawie pełny skład. [4]
    Uwagi: Względem zeszłorocznej interpretacji Rosanke, osobiście brakuje mi wędzonki, przez którą tak smakowało mi to piwo. To też jest całkiem smaczne, ale niestety jednowymiarowe, dużo szybciej się znudzi, w przeciwieństwie do poprzedniej edycji, która była dla mnie regularnym zakupem. Warka 20.07.2016/A20.

    Moja ocena: [3.675]

    Comment

    • Dukat_WSI
      Senior
      • 03-2015
      • 781

      #3
      A mi brakuje też miodu, który dawał fajną pełnię.

      Comment

      • yoda79
        Senior
        • 01-2013
        • 861

        #4
        Lawenda nie lawenda, mi to cytrynę przypominało
        Ale smakowało.

        Comment

        • yaro74
          PremiumUżytkownik
          • 09-2012
          • 2089

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: pomarańczowy, mętny. [4]
          Piana: średnio wysoka, drobnopęcherzykowa, dość trwała, zostawia ślady na szkle. [4]
          Zapach: średnio intensywny, kwiatowo-ziołowy, lawenda, rozmaryn i lekko słodowy. [4]
          Smak: podobnie jak w zapachu, początkowo piwo jest orzeźwiające, jednak potem jego picie staje się męczące, gdyż brakuje większej słodowości jak i goryczki, które kontrowałyby ziołowe posmaki. [3]
          Wysycenie: średnie. [4.5]
          Opakowanie: ładna etykieta, przeciętny kapsel, podany skład i ciekawe info na temat piwa. [4]
          Uwagi:

          Moja ocena: [3.625]
          Last edited by yaro74; 14-05-2016, 17:50.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎