Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Artezan (Błonie), Fafik Single Hop Galaxy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jacekwerner
    Senior
    • 05-2004
    • 2837

    Artezan (Błonie), Fafik Single Hop Galaxy

    Lekkie, z potężną czapą bielutkiej piany, dobrze wysycone, przyjemna wedzoność, nuty cytrusowe ( Galaxy ) - jednym słowem udana wariacja na temat Grodzisza
    Ochotnicza Straż Piwna
    BAZA = 7446
  • NightHawk
    Senior
    • 08-2008
    • 108

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacekwerner Wyświetlenie odpowiedzi
    Lekkie, z potężną czapą bielutkiej piany, dobrze wysycone, przyjemna wedzoność, nuty cytrusowe ( Galaxy ) - jednym słowem udana wariacja na temat Grodzisza
    Przydałby się nowy temat, bo to zupełnie inne piwo. Jeszcze nie piłem, ale podobno poszło w stronę weizena.

    Comment

    • dyczkin
      Serce w kolorze blaugrana
      • 05-2011
      • 3657

      #3
      Artezan (Błonie), Fafik Single Hop Galaxy

      Piwo gotowe do oceny
      Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

      Moje warzenie // Piwny Wojownik

      Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

      Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9732

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Przerażająco blady, tak nawet Fafik nie sika... . [3]
        Piana: Biała, bardzo drobna, wysoka, sztywna i trwała. [4.5]
        Zapach: Niezbyt silny, ślad wędzonki, słód i owoce. [3.5]
        Smak: Serowa wędzonka, lekko tępa goryczka w stylu grejpfruta, ślad kwaskowy. [3.5]
        Wysycenie: Wysokie. [4]
        Opakowanie: Etykieta nieszczególna, wygląda, jak kolorowanka kredkami, która zamokła. Nazwa piwa kojarzy się z "przekrojowym" psem prof. Filutka. To se ne vrati... Kapsel browaru. [3.5]
        Uwagi: Hm, widocznie nie każdy produkt "jeżyków" musi oczarowywać... A ja tak lubię psy...

        Moja ocena: [3.6]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎