Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gryf, [Spirifer] Oil Digger

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Gryf, [Spirifer] Oil Digger

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9732

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Bursztynowy zmętniony. No, nafta to to nie jest... [4]
    Piana: Biała, drobna, średniowysoka i niezbyt trwała. [3.5]
    Zapach: Fajny, delikatny. Owoce, sosna, chmiel... Naprawdę, sympatyczny . [4]
    Smak: Goryczka. Dość konkretna. Owoce, ślad karmelu, lekko wyczuwalny alko. [4]
    Wysycenie: Średnie, OK. [4]
    Opakowanie: To chyba trzeci "nafciarz" na rynku. Eta z pewnością ciekawa, ale tamte dwie wcześniejsze podobały mi się bardziej. Goły czarny kapsel. [3.5]
    Uwagi: Konkretne piwo, taka trochę "cicha woda", niby nic w zalewie tych wszystkich amerykańców, ale w sumie swoje piętno odciska .

    Moja ocena: [3.925]

    Comment

    • Admirador
      Senior
      • 03-2015
      • 431

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Herbaciany. U mnie zmętnione nie było. No, może lekko opalizujące. [4.5]
      Piana: Nie nadzwyczajna. Niska, drobna. Na plus, że to co się wytworzyło ładnie oblepiało szkło. [3.5]
      Zapach: Mocny, chmielowy, przyjemny. Na pierwszym planie tropiki na słodko (marakuja, ananas). Ale nie tylko to. Aromat jest bogaty, można wyłapać też nuty pomarańczy, jest coś ziołowego, karmelowego (?). Super. [4.5]
      Smak: Mocna goryczka, mocna podbudowa słodowa. Piwo słodkie nie jest, ale czuć, że to waga ciężka. Alkohol w sumie nieźle ukryty, przy tej mocy trudno, żeby w ogóle nie był do wychwycenia. Lekko w przełyk grzeje [4]
      Wysycenie: Niskie, optymalne. [5]
      Opakowanie: Etykieta bardzo fajna, informacji sporo. Odejmę tylko za czarny kapsel. [4.5]
      Uwagi: Butelka: 10/10/2016
      Naprawdę dobre piwo.

      Moja ocena: [4.225]

      Comment

      • yoxik
        Senior
        • 10-2012
        • 427

        #4
        Gryf: [Spirifer] Oil Digger
        Ekstrakt: 19.0% wag. | Alkohol: 8.0% obj. / 6% wag.

        Piana drobniutka biała trwała pięknie zdobi szkło, wzorcowa. Kolor ciemno pomarańczowy zmętniony. Aromat intensywne leśne nuty, cytrusy przyjemny. Smak wyraźne chmielenie żywiczne-leśne z nutami cytrusowymi w tle. Pełnia z słodyczą nie za wysoką lekko karmel. Alkohol ułożony nie wyczuwalny goryczka wysoka bardzo przyjemna pasująca. Piwo Bardzo Dobre Brawo WOW
        Również tutaj
        https://www.instagram.com/adam_slodowy_to_ja/

        Comment

        • Dzoshu
          Senior
          • 12-2013
          • 496

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Brudna pomarańcz, lekko zamglone. [4.5]
          Piana: Gęsta, oblepia szkło. długo się utrzymuje. [4.5]
          Zapach: Bardzo intensywny. Owoce tropikalne, żywica, karmel, przyjemna nutka alkoholowa. [4.5]
          Smak: Słodkie, gęste. Owoce tropikalne, iglaki, syrop na kaszel. Goryczka wysoka, długa, żywiczna. [4]
          Wysycenie: Średnie, OK. [4.5]
          Opakowanie: Zgrabna etykieta, dokładny skład. [4.5]
          Uwagi: Warka 10.10.16 Dość ostre i agresywne ale ja lubię ten wariant IIPA.

          Moja ocena: [4.3]
          Attached Files
          Last edited by Dzoshu; 21-10-2016, 22:43.

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: ciemny bursztyn [4.5]
            Piana: biała, drobna, lekko przybrudzona, delikatna ale trwała [4]
            Zapach: owocowy, głównie cytrusowy [3.5]
            Smak: pełne, treściwe, gorzkie, goryczka mocna ale fajnie pokryta owocowo-cytrusowym smakiem z dobra słodowością, całość bardzo dobrze zbalansowana, zostawia fajny posmak goryczki plus słodowości [5]
            Wysycenie: bez zarzutu [5]
            Opakowanie: szkło no name, żadnych wafli [3.5]
            Uwagi: Pite po meczu Senegal-Polska, chciałem smutnego piwa, które pokrzepiłoby moje gorzkie żale, to było dobre, smutne, gorzkie piwo, pozostawijące gorzki żal po sobie. Pite w Piwnej Sprawie

            Moja ocena: [4.275]
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎