Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bartek, [Doctor Brew] Sinem Single Hop IPA

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Bartek, [Doctor Brew] Sinem Single Hop IPA

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • rafalek21
    Senior
    • 04-2015
    • 1407

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Mętny bursztyn, typowo dla DB. [3.5]
    Piana: Średnio obfita, beżowa, drobnopęcherzykowa, całkiem trwała, niespecjalnie zdobi szkło [3.5]
    Zapach: Głównie ziemisty, cytrusy, lekko ziołowy, trochę słodkich owoców, słodowy , średnio intensywny, może trochę brakuje mu wyrazistości. [3.5]
    Smak: Podobnie jak w aromacie, wyraźna, typowa dla doktorów słodowość ładnie współgra z ziemisto-cytrusowo-tropikalno-ziołowymi nutami chmielowymi, dość słodkie, goryczka trochę ponad średnia, krótka i przyjemna, gładkie, pełne. [4]
    Wysycenie: Trochę poniżej średniego - pasuje. [4.5]
    Opakowanie: Typowe opakowanie dla DB z pełnym składem. [3.5]
    Uwagi: Smaczne i bardzo pijalne piwo, przyjemna goryczka, podobają mi się efekty użycia chmielu hbc-431.

    Moja ocena: [3.75]

    Comment

    • DariuszSawicki
      Senior
      • 08-2012
      • 2868

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Bursztynowy, mętne. Na dnie butelki dużo osadu. [3.5]
      Piana: Biała, drobna, niezbyt trwała, ładnie zdobi szkło. [4]
      Zapach: Słodkie owoce, brzoskwinia, zioła, lekka cebula. [4]
      Smak: Słodkie i ciężkie po pierwszych łykach. Na szczęście później zaczyna być odczuwalna goryczka w postaci ziół i przypraw, która jest wyraźna, ale krótka a na samym finiszu przechodzi prawie w pieprz. [3.5]
      Wysycenie: Niskie. [4]
      Opakowanie: Dziś wieczorem śpiewam w ogrodzie - nie wiem kto wymyślił ten fragment morskiej opowieści, ale za to, jak i za pełny skład daję maksymalną ocenę. [5]
      Uwagi: IPA dla miłośników ziół i przypraw.
      Warka 06.12.2016.

      Moja ocena: [3.825]

      Comment

      • Brodzislaw
        Senior
        • 09-2013
        • 1020

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: bursztynowy, zmętniony. Widok szpecą farfocle – drobiny chmielu zawieszone w płynie [3.5]
        Piana: jasna z drobniutkich pęcherzyków, opadając do minimalnej warstwy, zostawiła ślad na szkle [4.5]
        Zapach: lekko słodowy, nad którym górują nuty chmielowe: cytrusowe, słodszego typu: brzoskwinia, mango i b. wytrawne w stylu cytryna, melon a na finiszu czuć ziemisto-ziołowe nuty [4.5]
        Smak: ponownie czuć bazę słodową, i od pierwszego łyku wchodzi wyraźna goryczka ziołowo-cytrusowa. Chmielowa przyprawa na poziomie pomiędzy średnim a wysokim gra tu pierwsze skrzypce i tylko częściowo jest kontrowana nutami biszkoptowymi i zbożowymi [3.5]
        Wysycenie: spore wysycenie jak na IPA i leciutko wyczuwalny alkohol [4.5]
        Opakowanie: Oszczędne i b. ładne jak na doktorków :-) Kontra klasyczna - b. dobra [4.5]
        Uwagi: Swoje robi tu nowy chmiel, dzięki któremu piwo w zapachu nie jest słodką IPA – sripa

        Moja ocena: [4.05]

        Comment

        • Pancernik
          Senior
          • 09-2005
          • 9729

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Złotobursztynowy zamglony. [4]
          Piana: Kremowa, bardzo drobna, średniowysoka i trwała. [4]
          Zapach: Słód, karmel i sosnowe tło, niby nic specjalnego, ale to tzw. dobry standard. [4]
          Smak: Delikatna oleistość, wytrawna, ale łagodna goryczka, ślad karmelu. [4]
          Wysycenie: Średnie w kierunku niskiego. [4]
          Opakowanie: W stylu doktora, dla mnie ciągle zbyt jednolite. [3.5]
          Uwagi: Smaczne piwo, choć nie wyczuwam jakichś niuansowych szczególnych szczególności...

          Moja ocena: [3.975]

          Comment

          • umbra
            Member
            • 07-2012
            • 90

            #6
            Exp 431 to po prostu porzeczka
            Last edited by umbra; 10-02-2017, 21:12.
            NORD EXPRESS

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎