Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gryf, [Big Chill] West Coast IPA

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Gryf, [Big Chill] West Coast IPA

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • malt_worm
    Member
    • 01-2013
    • 73

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Jasny bursztyn [4]
    Piana: Bardzo mało i tylko dzięki temu że wymuszona. Piwo praktycznie bez gazu. [1]
    Zapach: Karmel i jakiś pogłos chmielu [2.5]
    Smak: Mnie pasuje dobry balans między słodyczą a goryczką. [4]
    Wysycenie: j.w. piwo bez gazu [1]
    Opakowanie: Etykieta bez szału. Gatunek piwa rozróżnia tylko kolor etykiety. Props za procentowy udział słodów [4]
    Uwagi: Nie ma szału, raczej już nie kupię, ale zawiedziony specjalnie też nie jestem.

    Moja ocena: [3.025]

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: mocno herbaciany [4.5]
      Piana: mierniutka, biała, drobna, szybka opadła do mizernej powłoczki na piwie [2]
      Zapach: słaby ale klasyczny, owocowo-sosnowy [3.5]
      Smak: w miarę pełne i treściwe choć momentami przedzierała się lekka wodnistość, dominuje mocna chmielowo-trawiasta goryczka zagłuszająca pozostałe smaki, z których da się wyodrębnić owocowo-kwiatowe posmaki, gdzieś w tyle daleko minimalna, słodowa słodkawość [3.5]
      Wysycenie: momentami zbyt dużo [3.5]
      Opakowanie: etykieta bardziej niż prosta, nie podoba mi się, projektantom chyba nic do głowy nie przyszło, gładki kapsel [2.5]
      Uwagi: Przeciętne piwo ale do wypicia bez większych problemów, niczym się nie wyróżnia na półce poza mierna etykietą, nie wrócę. Odnoszę wrażenie, że piwo jest zrobione nie dla piwa ale dla wypustu spożywczego w celu zarobkowania

      Moja ocena: [3.35]
      Attached Files
      Last edited by becik; 14-08-2016, 10:09.
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎