Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gloger, Stary Lamus

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Gloger, Stary Lamus

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • dadek
    Senior
    • 09-2005
    • 4568

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Heban nieprzejrzysty nawet pod światło, jedynie przy szkle lekko połyskuje głęboki brąz. [4.5]
    Piana: Koloru ciemnobeżowego. Wygląda jak bałwany na morzu, mocno postrzępiona, u góry krem, przy szkle grubsze bąble. W trakcie picia zalega grubym, 1 cm kożuchem z wyspą na środku, wspomagana idącymi od dna słupkami bąbli (niedomyty kufel). Na ściance kufla zostaje sporo grubych , niekształtnych plam. [4]
    Zapach: Słabo przebija się przez pianę ale jest w postaci kawy zbożowej z cykorią i drożdżami, palone słody (choć w mniejszej dawce niż w Drabie). [3.5]
    Smak: Tu również występuje rzeczona zbożowa kawa, do tego sporo kwaskowych nut rodem z ciemnych słodów i palone ziarno. Pomimo tego jednak pozostaje lekka pustka i wkrada się też odrobina wodnistości. Niby to inny rodzaj ciemniaka, ale porównując z Hardym Drabem, te piwo jest przy tych samych parametrach mniej treściwe. [3.5]
    Wysycenie: Znów za wysokie, beka się co chwila. [2.5]
    Opakowanie: Kufel firmowy, podkładka, czyli ok. [5]
    Uwagi: Próbowane 23.04.2016 w browarze. Cena 10 zł

    Moja ocena: [3.625]

    Comment

    • dadek
      Senior
      • 09-2005
      • 4568

      #3
      Fotka:
      Attached Files

      Comment

      • sibarh
        PremiumUżytkownik
        • 01-2005
        • 10384

        #4
        Pijalne. Foto:
        Attached Files
        2800 nowe piwa opisałem na forum
        Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
        Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

        Comment

        • DariuszSawicki
          Senior
          • 08-2012
          • 2868

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Brunatny z przebłyskami pod żarówkę. [4]
          Piana: Jasnobrązowa, nie chce lepić się do szkła, opadła za szybko zostawiając po sobie coś z cappuccino z antenką . [3]
          Zapach: Głównie kawa zbożowa i palone słody, brakuje czekolady i czegoś od chmielu. [3]
          Smak: Ponownie kawa zbożowa i palone nuty, które zwyczajnie przechodzą w kwasek. Kolejne łyki sprawiają wrażenie w gębie spalenie papierosa, goryczka jest niska i ziołowa. W teksturze za wodniste. [3.5]
          Wysycenie: Średnie, wolałbym odrobinę niższe. [3]
          Opakowanie: Jak na zdjęciu powyżej tylko kapsel inny. Oprócz drożdży pełny skład, kapsel jest inny. [3.5]
          Uwagi: Stout owsiany to raczej nie jest, za bardzo palone piwo i za mało gładkie. Warka 10.02.2018.

          Moja ocena: [3.275]

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎