Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Miedzianka, Mniszek

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Miedzianka, Mniszek

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • jacekwerner
    Senior
    • 05-2004
    • 2835

    #2
    Bardzo dobry witek z wyraźną obowiązkową nutą skórki pomarańczowej i kolendry. Piwo rześkie, orzeźwiające, szybko znika ze szkła. Rumianku ( jest w składzie ) nie wyczułem. Reasumując - na zbliżające się lato - piwo w sam raz
    Ochotnicza Straż Piwna
    BAZA = 7446

    Comment

    • leona
      PremiumUżytkownik
      • 07-2009
      • 5853

      #3
      Dla mnie dla odmiany to bardzo dobry witek
      Tyle, że pełny, okrągły i z dobrze wyczuwalnym rumiankiem. Pewnie teraz jest dostępna wersja zimowa, bardziej karmiąca niż orzeźwiająca

      Comment

      • jacekwerner
        Senior
        • 05-2004
        • 2835

        #4
        Tak się prezentuje :
        Attached Files
        Ochotnicza Straż Piwna
        BAZA = 7446

        Comment

        • yaro74
          PremiumUżytkownik
          • 09-2012
          • 2089

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: słomkowy, mętny. [5]
          Piana: niska, drobna, dość szybko opada zostawiając nieznaczne ślady na szkle. [2.5]
          Zapach: intensywny, przyjemny, pomarańcz, trochę pszenicy, kolendry i po ogrzaniu rumianek. Intensywność zapachu zmniejsza się zbyt szybko. [4]
          Smak: to samo co w zapachu: skórka pomarańczy, pszenica, odrobina kolendry, rumianek niewyczuwalny. Jest niewielka ale za to przyjemna w piciu goryczka, na finiszu lekka kwaskowość. [4.5]
          Wysycenie: zdecydowanie za niskie. [2.5]
          Opakowanie: niezła etykieta, podany pełny skład i sporo informacji. Do tego mapka okolicy. Na minus kapsel bez nadruku. [4]
          Uwagi: Piwo jest gładkie, bardzo dobre w smaku, trochę za mało orzeźwiające ze względu na niskie wysycenie.

          Moja ocena: [4.025]
          Last edited by yaro74; 16-04-2017, 15:29.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎