Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kamionka, [Doctor Brew] Yellow Sub IPA

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    Kamionka, [Doctor Brew] Yellow Sub IPA

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • wychylybym
    Junior
    • 01-2016
    • 12

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Lekko zamglony, ale i tak jedno z najbardziej klarownych piw Doctor Brew [4]
    Piana: Średnia, drobnopęcherzykowa, trwała [4]
    Zapach: Owoce tropikalne, karmelowo-kwiatowy [4]
    Smak: Słodki, żywiczny, w tle nieco nut owoców tropikalnych [4]
    Wysycenie: Średnie [4]
    Opakowanie: Dobra zmiana kształtu etykiety, ale grafika to już to do czego przyzwyczaił nas Doctor Brew - wszelkie niezbędne informacje [4]
    Uwagi:

    Moja ocena: [4]

    Comment

    • DariuszSawicki
      Senior
      • 08-2012
      • 2868

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Złoty, prawie klarowne. [4]
      Piana: Słabo zdobi szkło, jest krótka, ale ma jakąś czapę na końcówce. [3]
      Zapach: Delikatnie wyczuwalny. Cytrusy, kwiatki i majeranek. [2.5]
      Smak: Wyraźna pełnia, trochę nut karmelowych, a następnie goryczka na poziomie gdzieś 35 IBU, a nie deklarowanych 71. Czuć na języku lekkie białe owoce i po jakimś czasie skórkę od grejpfruta. Na plus wyczuwalna trawa na finiszu, na minus brak żywicy. [3.5]
      Wysycenie: Niskie. [4.5]
      Opakowanie: Doctor Brew powrócił do starych etykiet. Morskich opowieści już nie ma, ale jest jakiś opis drobną czcionką. Chmiel kojarzy mi się oczywiście z Yellow Submarine wielkiego zespołu The Beatles. [3]
      Uwagi: Piwo bardzo przeciętne. Jak na Doktorów to nawet słabe, ale przynajmniej zachęciło mnie do wrzucenia do odtwarzacza CD żółtej łodzi podwodnej.
      Warka : najlepiej spożyć przed końcem 12.2016.

      Moja ocena: [3.15]

      Comment

      • rafalek21
        Senior
        • 04-2015
        • 1407

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Bursztyn, zaskakująco klarowne - dopiero po wlaniu resztki jest lekko zamglone. [4.5]
        Piana: Kremowa, niska, pozostawia po sobie dość trwały kożuch, niechętnie zdobi szkło. [3]
        Zapach: Owoce tropikalne - ananas, troszkę karmelu, kwiatowy, niezbyt intensywny. [3.5]
        Smak: Wyraźna słodowość, z początku delikatna słodycz, ale ogólnie jest półwytrawne, troszkę karmelu, średnia ziołowo-cytrusowa goryczka, lekko zalegająca trawiasto-alkoholowym finiszem, średnie albo średnio wysokie ciało, trochę brakuje gęstości.. [3.5]
        Wysycenie: Niskie - pasuje. [4.5]
        Opakowanie: Nowa etykieta, ale w starym stylu, w sumie nie wiele się zmieniło, czcionka z tyłu jest zbyt drobna, przez co jest mało czytelna, do tego standardowo brakuje dokładnego składu. [3]
        Uwagi: Dość przeciętne piwo. Zdecydowanie inne od wcześniejszych piw sygnowanych przez DB, wydaje się lżejsze - zupełnie inna podstawa słodowa, zastanawia mnie tylko czy jest to zmiana zasypu czy efekt warzenia w Kamionce. Tak czy inaczej, nie będę specjalnie tęsknił za ich wcześniejszymi piwami. Warka do 12.2016.

        Moja ocena: [3.525]
        Last edited by rafalek21; 01-06-2016, 20:15.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎