Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Warsztat Piwowarski, Kryształowy Smok

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Warsztat Piwowarski, Kryształowy Smok

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: weizenowy, bardzo metne [3.5]
    Piana: szybko opada, zostaje maly okrag na powierzchni piwa [3]
    Zapach: cytrynka od trawy cytrynowej i lekki karmel gdzies w tle [4]
    Smak: w smaku delikatna goryczka, cytrusy i niestety karmel prawdopodobnie od slodu [4]
    Wysycenie: dla mnie troszke za duze, moglo by byc ciut mniejsze [3.5]
    Opakowanie: jak nie lubie fantastyki to nawet ciekawe, ale nie przyciaga wzroku niestety. wole te kolorowe, troche paintowe etykiety Warsztatu Piwowarskiego. minusik za brak wymienionych chmieli (domniemam, ze jakis Lubelski albo Marynka) i jakich drozdzy uzyli. lubie jak sklad jest bardzo dokladny, nie lubie sie domyslac w szczegolnosci jakich chmieli uzyto w danym piwie [4]
    Uwagi: kupione ze wzgledu na przecene (poniewaz blisko daty). Jest to moje drugie piwo z Warsztatu i jest poprawne ale nie zrobilo wooow efektu, a czasem czekam na taki efekt wooow. Moglo to byc IPA z amerykanskim chmielem i trawa cytrynowa, to by moglo byc fajne polaczenie, a tak to poprawne Lemon Grass Ale (jak to nazwali )

    Moja ocena: [3.85]
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎