Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Widawa, Imperial Wild Black Kiss Burbon BA

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Widawa, Imperial Wild Black Kiss Burbon BA

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19165

    #2
    W aromacie czuć, że to kwas, delikatnie ciemne słody, ale właściwie w zapachu przeważa dzikość. W smaku lekkie, dzikość nie na ekstremalnym i przegiętym poziomie, ale jak dla mnie nie czuć wytrawności stouta. Głównie nuty dzikie. Piana mizerna, szybko opadająca. Gaz szczątkowy, co powoduje, że piwo jest dzi(kie)wne. Mnie te klimaty nie ruszają i męczyłem się strasznie.
    Attached Files
    Last edited by e-prezes; 29-05-2016, 21:16.

    Comment

    • yoxik
      Senior
      • 10-2012
      • 427

      #3
      Widawa: Imperial Wild Black Kiss Burbon BA
      Ekstrakt: 22.0% wag. | Alkohol: 8.2% obj. / 6.15% wag.

      Piany brak. Kolor błotnisty-czarny, mętny. Aromat kwaskowo dziki, delikatnie drewno wanilia i wiórki kokosowe. Smak wyraźnie kwaskowy, by zaraz ustąpić pełni i słodyczy, stare drewno, lekko wanilia, paloność, czekolada. Piwo złożone, oleiste, gładkie z ukrytym alkoholem, z lekką nutą burbonu, Bardzo dobre lecz nie perfekcyjne lekko to drewno daje taką pleśniawką.
      Również tutaj
      https://www.instagram.com/adam_slodowy_to_ja/

      Comment

      • Dzoshu
        Senior
        • 12-2013
        • 496

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Czarny, nieprzejrzyste. [4.5]
        Piana: Niezbyt obfita ale zwarta, oblepia szkło i redukuje się do warstwy na powierzchni. [3.5]
        Zapach: Aronia, burbon, czekolada. Nutki dzikie, kwaśnawe ale też słodkie, pralinkowe. [4]
        Smak: Umiarkowanie słodkie, czekoladowe. Po chwili pojawia się średnio intensywna cierpkość. Goryczka czekoladowa, długa. Burbon dość wyraźny ale nie w przeszkadzający sposób. Alkohol rozgrzewa podczas przełykania. [4]
        Wysycenie: Lekko za wysokie. [3.5]
        Opakowanie: Ascetyczna etykieta, niedokładny skład. [3]
        Uwagi: Warka 7.10.16 Trochę mniej słodyczy niż w wersji single malt whisky - kwaśność i goryczka nie są równoważone. Mimo to całkiem smaczne.

        Moja ocena: [3.9]
        Attached Files
        Last edited by Dzoshu; 06-10-2016, 21:18.

        Comment

        • Pancernik
          Senior
          • 09-2005
          • 9731

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Czarna czerń. [4]
          Piana: Beżowa, bardzo drobna, średniowysoka i trwała. [4]
          Zapach: Wiśnie w czekoladzie, nuty winne, karmel i znowu czekolada. Czy tak pachnie dzik(ość)? [3.5]
          Smak: Wytrawny. Znowu wiśnie w czekoladzie, takiej gorzkiej. Gorzka czekolada narasta, może daleki ślad beczek po bourbonie...? [3.5]
          Wysycenie: Niskie. [4]
          Opakowanie: Mała flaszka, czarna eta graficznie z tych prostszych. [3.5]
          Uwagi: Piwo zdominowane przez lekko kwaśne wiśnie w czekoladzie. To nic złego, ale nieco jednak drażni... Może stąd ta dzikość (u konsumenta)...

          Moja ocena: [3.6]

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎