Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar Jana, [Trzech Kumpli] Native American

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Browar Jana, [Trzech Kumpli] Native American

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Głęboka miedź, trochę za ciemne jak na AIPA, bez zmętnienia. [3]
    Piana: Drobnopęcherzykowa, średnio trwała, szkła nie zdobi. [3]
    Zapach: Średnio intensywny, niestety z wyraźną landrynką. Oprócz tej wady czuć głównie owoce tropikalne, żywicę oraz przyjemny tu karmel i biszkopty. [4]
    Smak: Landrynkowa słodycz, średnia goryczka, niższa niż deklarowane 60 IBU, ale zalegająca. W odczuciu grejpfrut, herbatniki oraz iglaki. Karmel po jakimś czasie zaczyna być zbyt obecny i mniej przyjemny niż w aromacie. [3.5]
    Wysycenie: Wysokie. [4]
    Opakowanie: Skład nie jest pełny, etykieta jak inne z tego browaru, jest sporo do czytania i ogólnie wszystko jest czytelne. Papier dobrej jakości, kapsel goły i koloru srebrnego. [4]
    Uwagi: Jedno ze słabszych piw Trzech Kumpli, ale da się wypić. Szorstkie, karmelowe z trochę tępą goryczką AIPA.
    Warka 09.11.2016.

    Moja ocena: [3.65]

    Comment

    • yoxik
      Senior
      • 10-2012
      • 427

      #3
      Browar Jana: [Trzech Kumpli] Native American
      Ekstrakt: 15.0% wag. | Alkohol: 6.5% obj. / 4.875% wag.

      Piana drobna zdobi szkło, utrzymuje sie. Kolor bursztyn mętne. Aromat przyjemne chmiele, cytrusy, las, karmel, niewiele masełka. Smak pełnia słodowa karmel, landrynkowy posmak, chmiele cytrusowo żywiczne, goryczka wyraźna nie przesadzona. Alkohol ukryty śladowy diacetyl. Piwo do wypicia bez zachwytów.
      Również tutaj
      https://www.instagram.com/adam_slodowy_to_ja/

      Comment

      • rafalek21
        Senior
        • 04-2015
        • 1407

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Dość klarowny bursztyn. [4.5]
        Piana: Niewysoka, jasnokremowa, drobne pęcherzyki, wystarczająco trwała, ładny lacing. [3.5]
        Zapach: Wyraźny diacetyl, dopiero dalej w tle żywica i/albo tropiki. [2.5]
        Smak: Jak w aromacie: diacetyl, tropiki i żywica, tym razem jeszcze cytrusy, średnia(może lekko ponad) goryczka, lekko iglasta, czuć delikatnie alkohol w przełyku. [2.5]
        Wysycenie: Średnie - może być [3.5]
        Opakowanie: Prosta, ale ładna etykieta, pełny skład. [4.5]
        Uwagi: Wadliwe piwo, poszło do zlewu. Warka do 16.06.2017.

        Moja ocena: [2.85]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎