Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gryf, [Gentleman] Cwany Lis

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    Gryf, [Gentleman] Cwany Lis

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • rafalek21
    Senior
    • 04-2015
    • 1407

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Jasny bursztyn, zamglone [3.5]
    Piana: Jasnobeżowa, niska, niejednolita, niezbyt trwała [2.5]
    Zapach: Lekko słodowo-karmele, chmielu mało - delikatnie kwiatowe, ale ameryki tutaj nie czuję. Najbliżej mu do bittera. [2]
    Smak: Lekko tostowe, ale szynko przykryte, średnio-wysoką herbaciano-cytrusową goryczką z dość długim, ściągającym, łodygowym posmakiem, ponad średnia pełnia, gładkie, delikatny akcent alkoholowy. [2]
    Wysycenie: Szczątkowe - na granicy wyczuwalności. [1.5]
    Opakowanie: Ładna etykieta z kompletem informacji, minus za to, że od innych piw z tej serii różni się tylko nazwą, przez co łatwo się pomylić. [4]
    Uwagi: To piwo nie ma nic wspólnego z białym AIPA, smakowo bliżej mu do angielskiego IPA, a słabym aromatem raczej do bittera. Da się wypić, ale jest to słabe piwo i na pewno nie w stylu. Warka do 15.12.2016.

    Moja ocena: [2.2]

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9729

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Złoty zamglony, widoczne drobinki... [3.5]
      Piana: Biała, niezbyt drobna, niewysoka i nietrwała. Słabizna. [2.5]
      Zapach: Delikatny palony słód, owoce tropikalne i ślad chmielu. [4]
      Smak: Dość konkretna grejpfrutowa goryczka, zharmonizowana z owocami tropikalnymi. Mnie smakuje, stylów nie roztrząsam. [4]
      Wysycenie: Co najwyżej średnie. [4]
      Opakowanie: W stylu browaru/serii: czarna eta z gentlemanem. Co do nazwy, lis chyba powinien być "szczwany"...? [3.5]
      Uwagi: Być może zawyżyłem ocenę, ale po golu Lewandowskiego w meczu z Portugalią nawet nie zauważyłem, kiedy piwo mi się skończyło... .

      Moja ocena: [3.8]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎