Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wąsosz, [Kraftwerk] Wild safari

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    Wąsosz, [Kraftwerk] Wild safari

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • Pess09
    Senior
    • 12-2013
    • 284

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Zamglone złoto, pływa trochę farfocli. [4.5]
    Piana: Średnio obfita, średnie pęcherzyki, delikatnie zdobi szkło, jednym słowem średnia. [3]
    Zapach: Trochę karmelu i herbatników ze słodów, dużo różnych owoców jednak żadne się mocno nie wybijają i nie powalają intensywnością. [3.5]
    Smak: Na początku delikatna karmelowa słodycz, złożony smak owoców, przewijają się białe owoce, coś w stylu mango, melona, agrestu jednak nie są one takie bardzo dojrzałe i słodkie. Goryczka wyrazista, daje o sobie znać dopiero po chwili w pestkowo łodygowych klimatach ale również podtrzymuje owocowy klimat. [4.5]
    Wysycenie: Średnie, lekko w stronę mocnego. [4.5]
    Opakowanie: Podoba mi się styl etykiet Kraftwerku, podany pełny skład, są nawet jakieś historyjki, kapsel goły. [4.5]
    Uwagi:

    Moja ocena: [4]

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9729

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Złoty, lekko opalizujący, widoczna jakaś... zawiesina... [3.5]
      Piana: Biała, średniodrobna, niezbyt wysoka i nietrwała. [3]
      Zapach: Lekki karmel, owoce tropikalne, delikatnie wyczuwalne chmiel i sosna. [4]
      Smak: Goryczka lekko grejpfrutowa, delikatny karmel i owoce, chmiel. [3.5]
      Wysycenie: Średniowysokie. [4]
      Opakowanie: W stylu browaru, dość dziwny stwór na ecie, info zbyt drobnym drukiem . [4]
      Uwagi: Całkiem ciekawe piwo, choć styl jakiś przekombinowany...

      Moja ocena: [3.675]

      Comment

      • rafalek21
        Senior
        • 04-2015
        • 1407

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Złoty, delikatnie zamglony. [4.5]
        Piana: Znikoma, szybko opada do poziomu dziurawego kożuch, biała, delikatnie zdobi szkło. [2.5]
        Zapach: Białe i tropikalne owoce, lekko kwiatowy, troszkę karmelu, zlewający się w całość, niezbyt intensywny. [3.5]
        Smak: Średnia słodowość z pszeniczną nutą, stosunkowo wytrawne, owocowo-ziołowe, goryczka ponad średnia, cytrusowo-łodygowa, średnio długa, ciało średnie. [3.5]
        Wysycenie: Niewysokie - odpowiednie. [4]
        Opakowanie: Ładna etykieta w stylu Kraftwerka, komplet informacji. [4.5]
        Uwagi: Jest to dość nietypowe piwo, osobiście niespecjalnie przypadło mi do gustu, choć nie jest złe, raczej lekko przekombinowane. Warka do 06.02.2017.

        Moja ocena: [3.525]

        Comment

        • chechaouen
          Senior
          • 01-2011
          • 1180

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Jasny bursztyn. Wyraźnie zamglony [4]
          Piana: Bardzo skromna i to co się utworzyło po nalaniu szybko skurczyło się do niemrawej chmurki na powierzchni. Bida [2]
          Zapach: Są owoce tropikalne ale mniej multiwitaminowe niż w przypadku US-chmieli. Tu te tropiki są bardziej stonowane, wytrawne, mniej inwazyjne. Jest też wyraźne muśnięcie nutami ze słodów pszenicznych. Zapach nieco za mało intensywny [3.5]
          Smak: Dość przyjemna, lekko-średnia goryczka o profilu grejpfrutowym, która na finiszu wpada w ziołowość. W ciele słodowym - tak jak w aromacie - sporo do powiedzenia mają słody pszeniczne, odzywa się subtelna cytrusowość i lekki banan. Piwo w sumie jednak dość wytrawne [4]
          Wysycenie: Niskie w kierunku średniego. Pasuje chyba [4.5]
          Opakowanie: Jak to u Krafwerków wszystko ładnie dopracowane. Fajna grafika. Bardzo dużo info odnośnie składu itp. [4.5]
          Uwagi: Data: 06.02.2017

          Moja ocena: [3.675]

          Comment

          • chechaouen
            Senior
            • 01-2011
            • 1180

            #6
            Widzę, że piwo nie ma przypisanego stylu. "Niesklasyfikowany". Pewnie niedopatrzenie
            A poniżej marna fota:
            Attached Files
            Last edited by chechaouen; 03-02-2017, 21:33.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎