Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar Zakładowy, Dom wczasowy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Browar Zakładowy, Dom wczasowy

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9732

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Zgaszony jasnozłoty, lekko zamglony. [4]
    Piana: Biała, drobna i wysoka, ale średniotrwała. [3.5]
    Zapach: Ostra sosna, chmiel i jakieś dalekie echo bananowo-cytrusowe. [3.5]
    Smak: Lekka oleistość, sosnowa goryczka, może trochę cytrusów...? [3.5]
    Wysycenie: Średniowysokie, ale w paszczy musuje. [4]
    Opakowanie: Kolejna eta z oldskulowej serii. Papier nienajwyższej jakości, ale to pasuje do konwencji. Choć ja inaczej zapamiętałem domy wczasowe... [4]
    Uwagi: Naprawdę, piwo OK, ale apeluję o pszenicę mniej skażoną wpływami zza oceanu.

    Moja ocena: [3.575]

    Comment

    • kenny
      Senior
      • 04-2009
      • 712

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ciemnozłoty, lekko mętny, pływa w nim sporo drobinek (chmiel?). [4]
      Piana: Średnia, dość trwała. [4]
      Zapach: Początkowo intensywnie żywiczny, potem cytrusy i owoce tropikalne. [4.5]
      Smak: Słodowy, zbożowy, cytrusowo-ziołowa chmielowość, goryczka skórkowo-ziołowa, średnia, długa. Na koniec ziołowy, lekko zgniły posmak. Po ogrzaniu bardziej kwaskowe. [4]
      Wysycenie: Średnie/niskie. [4]
      Opakowanie: Standard dla nich, pseudowintydż [4]
      Uwagi: Smak ma bardzo złożony, ale nie pasuje mi tam zupełnie ta końcowa nuta - pewnie od tych dodatków. Ogólnie ok, ale po ogrzaniu traci. Nie czuć, że to pszenica; goryczka konkretna, ale nie przesadzona.

      Moja ocena: [4.175]

      Comment

      • leona
        PremiumUżytkownik
        • 07-2009
        • 5853

        #4
        Trafiła mi się butelka niemal odgazowana i piwo poza okropnym wyglądem, nie zachęcało również smakiem. Słodkie owoce tropikalne w aromacie i wysoka słodycz skontrowana solidną goryczką w smaku. Jedno zdanie, więcej szkoda pisać skoro browarowi szkoda było wylać.

        Comment

        • DariuszSawicki
          Senior
          • 08-2012
          • 2868

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Bursztynowy, klarowny. [4]
          Piana: Biała, wysoka, złożona z grubych pęcherzyków, ale trzyma się długo. [4]
          Zapach: Mało skomplikowany, głównie cytrusy i odrobinę zboża. [4]
          Smak: Dosyć treściwe i gęste, sporo słodu, goryczka średnia przypominająca zjedzenie pomarańczy z pestką. [4]
          Wysycenie: Powinno być dużo wyższe w tym stylu. [2]
          Opakowanie: Etykieta jak za Gomułki i Gierka, podoba mi się. [4]
          Uwagi: Smaczne piwko, jednak piłoby się lepiej w gorący dzień gdyby było więcej gazu. Najlepiej spożyć przed 28.07.2020. Warka numer 17.

          Moja ocena: [3.9]

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎