Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar Jana, [Trzech Kumpli] Szczyt Sezonu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Browar Jana, [Trzech Kumpli] Szczyt Sezonu

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Lhunbleidd
    Senior
    • 06-2014
    • 196

    #2
    Kupiłem wczoraj i nie urywa, choć nie nazwałbym tego wynalazku złym. Piłem w warunkach mało degustacyjnych, na szybko. Zwraca uwagę dziwna goryczka (alkoholowo-chemiczna?). Zapach ładny, smak niezły (pomijając tą dziwną goryczkę), miałem ciągle skojarzenie z wytrawną skórką pomarańczy - szczególnie z tą białą częścią. Kolor bez uwag. Nie pieniło się za bardzo. 3/5

    W zasadzie piwo do powtórki w warunkach bardziej domowych.

    Comment

    • leona
      PremiumUżytkownik
      • 07-2009
      • 5853

      #3
      A mnie niemal urwało. Bo mimo zgwałcenia amerykańcami jest to nadal dobry saison. Z kapustą, ziołami, pieprzem i tą goryczką, rustykalnie, by nie rzec - po chłopsku - wulgarną

      Comment

      • Lhunbleidd
        Senior
        • 06-2014
        • 196

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
        A mnie niemal urwało. Bo mimo zgwałcenia amerykańcami jest to nadal dobry saison. Z kapustą, ziołami, pieprzem i tą goryczką, rustykalnie, by nie rzec - po chłopsku - wulgarną
        A miałeś wrażenie takiej chemicznej goryczki? Bo, że jest taka konkret to ok, ale coś mi tam nie pasowało. Jak mlaskałem to ten dziwny posmak psuł odbiór całości

        Comment

        • leona
          PremiumUżytkownik
          • 07-2009
          • 5853

          #5
          Właśnie chemicznej nie. Raczej pieprzowo-ziołowo-albedowej

          Comment

          • Lhunbleidd
            Senior
            • 06-2014
            • 196

            #6
            Jest jeszcze szansa, ze szkło było czymś zafajdane, bo jak pisałem nie była to typowa degustacja. No nic, podjadę w tygodniu, jak będzie jeszcze to przebadam dokładniej

            Comment

            • Pess09
              Senior
              • 12-2013
              • 284

              #7
              Piwo całkiem smaczne, dużo fenoli, kwiatowość, przyprawy, skórka pomarańczy i amerykańskie chmiele w postaci owoców tropikalnych.
              Goryczka jest mocna, oprócz typowej ameryki są jeszcze nuty ziołowe, trochę wyczuwalny alkohol ale na akceptowalnym poziomie.

              Comment

              • rafalek21
                Senior
                • 04-2015
                • 1407

                #8
                Ocena z ARTomatu

                Kolor: Jasnozłoty, dość klarowne z małą ilością pływających drobinek. [4.5]
                Piana: Niewysoka, średnio trwała, piękny, gęsty lacing. [3.5]
                Zapach: Pomarańcza, lekko fenolowy i kwiatowy, całkiem przyjemny, średnio intentywny. [4]
                Smak: Wyraźnie przyprawowy, wytrawny, nieco pomarańczowy, trochę słodu, lekka cytrusowość amerykańskich chmieli, średnia goryczka przyprawowa, zalegająca, co najmniej średnia pełnia(jak na saisona to sporo), ale nie jest ciężkie. [3.5]
                Wysycenie: Średnie - pasuje. [4]
                Opakowanie: Ładna, czytelna etykieta z niedokładnym składem. [4]
                Uwagi: Ogółem w porządku, mocniejszy saison, trochę męczy ta zalegająca przyprawowość, ameryka nie dominuje - jest tu tylko uzupełnieniem, co mi to pasuje. Warka do 18.04.2018.

                Moja ocena: [3.775]

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎