Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2016.10.13-15, Warszawa - 5. Warszawski Festiwal Piwa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    2016.10.13-15, Warszawa - 5. Warszawski Festiwal Piwa

    2016.10.13-15 > Warszawa - 5. Warszawski Festiwal Piwa - Warszawa, Łazienkowska 3, stadion Legii
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • HaJni
    Member
    • 06-2009
    • 77

    #2
    Witam. Poszukuję osoby, która nabyłaby kilka szkiełek dla mnie na WFDP, gdyż w ostatniej chwili coś mi wypadło i nie będzie mnie w Warszawie. Proszę o kontakt na priv, na pewno się odwdzięczę.

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19167

      #3
      Na festiwalu jako goście będą obecni przedstawiciele białoruskiego piwowarstwa. A wśród nich browar Lamus z Witebska.

      Comment

      • Warzywo
        Senior
        • 08-2016
        • 955

        #4
        Festiwal z pewnością musi zmienić miejsce - po prostu, nawet po zaanektowaniu dodatkowego pomieszczenia na dole, jest za mało miejsca. Około godziny 19.00, a więc jeszcze przed głównym naporem praktycznie nie było jak chodzić wśród tłumów. Osobnym tematem są kolejki do niektórych stoisk, ja osobiście nigdy nie zrozumiem stania w 50 osobowej kolejce aby wypić jakieś piwo. Tym bardziej, że 99% tych piw będzie do nabycia w warszawskich wielokranach lub można je nabyć wysyłkowo lub stacjonarnie w butelce. No cóż ludzie lubią kolejki Do tego kolejki są już nawet w toaletach których jest przecież całkiem sporo.
        Najmniej ludzi było tam gdzie powinno być ich najwięcej czyli na dole, gdzie prezentują się nowe browary, a paradoksalnie najwięcej jest tam gdzie są juz browary/inicjatywy powszechnie znane - czyli nadal obowiązuję: "lubię melodie które już słyszałem" tylko czy to współgra z ideą kraftu gdzie powinna królować ciekawość i to nowe browary powinny być odwiedzane przede wszystkim?
        Ja chyba nie pasuję po prostu to statystycznego bywalca WFP.
        Co cieszy? Cieszy to, że większość piw jest po prostu dobra i porządna, cieszy, że jest sporo piw które co prawda bawią się stylem ale jednak nie polegają tylko na dowaleniu chmielu amerykańskiego lub leżakowaniu w beczce. Świadczy to, że wzrastają umiejętności piwowarów i warzą oni piwa bo potrafią a nie tylko takie w których łatwo pokryć wady.
        W następnym odcinku trochę konkretniej o browarach i piwach które udało mi się spróbować w czwartek (będzie to jedynie wycinek wycinka tego na co mam ochotę no ale ani portfel ani układ pokarmowy nie jest z gumy).

        Comment

        • Pancernik
          Senior
          • 09-2005
          • 9733

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Warzywo Wyświetlenie odpowiedzi
          Festiwal z pewnością musi zmienić miejsce - po prostu, nawet po zaanektowaniu dodatkowego pomieszczenia na dole, jest za mało miejsca.
          Narodowy...?

          Comment

          • Cooper
            Senior
            • 11-2002
            • 6055

            #6
            Byłem na odpowiedniku naszego stołecznego KraftFestu w Irlandii i tam w okresie wieczornego szczytu (powiedzmy po 18) było podobnie pod względem zatłoczenia.
            Zawsze oczywiście można wynająć większą i ogólnie lepszą salę/sale tylko pytanie czy organizator na tym nie straci a jeśli straci to kto mu dopłaci by poprzeć/umotywować swoją propozycję przenosin.
            Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
            1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

            Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13949

              #7
              Pomagam jak mogę w rozładowaniu tego tłumu i niemal tradycyjnie (raz byłem) nie przyjechałem

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • Warzywo
                Senior
                • 08-2016
                • 955

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
                Byłem na odpowiedniku naszego stołecznego KraftFestu w Irlandii i tam w okresie wieczornego szczytu (powiedzmy po 18) było podobnie pod względem zatłoczenia.
                Zawsze oczywiście można wynająć większą i ogólnie lepszą salę/sale tylko pytanie czy organizator na tym nie straci a jeśli straci to kto mu dopłaci by poprzeć/umotywować swoją propozycję przenosin.
                ja piszę tylko z punktu widzenia "klienta", oczywiste jest, że organizator i wystawcy z tłoku się tylko cieszą

                Co do meritum czyli piwa, spróbowałem:
                Browar Łańcut – Parobek dworski, belgijska zytnia ipa
                Browar Jana - Piwo Lane Zdenek
                Roch - Shire ( very brown porter)
                Recraft – Biowar (polish ale)
                Nepomucen – koźlak jesienny (górniak?), old ale grand prix (wędzone)
                Zakładowy – Druga zmiana (polisz burzsztynowy ale)
                Antybrowar?
                Probus Dryton (żytni dry stout)
                Warsztat – Latający Kolender (sour wit), noc na tarnogaju (stout)

                Wszystkie z tych piw były co najmniej dobre i trudno wybrać te "najlepsze". Na pewno ciekawe było OLD Ale z Nepomucena, bardzo smakował mi klasyczno nie-klasyczny koźlak chyba górniak a smakował jak rasowy dolniak. Bardzo smakowało mi Shire i Parobek dworski, Recraft (przy okazji jak zaczniecie rozmawiać z Łukaszem na temat polskich starych odmian chmieli to wpadliście na dłuższą rozmowę ) zaskoczył niby po prostu jasnym a bardzo ciekawym w smaku.
                Warsztat Piwowarski to dowód, że można samemu dojść do realizacji marzeń - piwa bardzo udane, kwas akurat kwaśny, że mega pijalny
                Ogólnie każdy z tych browarów i każde z piw jest warte polecenia.

                Comment

                • iron
                  Senior
                  • 08-2002
                  • 6703

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                  Pomagam jak mogę w rozładowaniu tego tłumu i niemal tradycyjnie (raz byłem) nie przyjechałem
                  Ja tak samo
                  bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                  Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                  Rock, Honor, Ojczyzna

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19167

                    #10
                    Oprócz Białorusinów, Litwinów, byli też Ukraińcy ze stacji TSN. Tutaj video relacja. Może ktoś się odnajdzie.

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19167

                      #11
                      No to jeszcze jak nas widzą Białorusini w relacji Alexa Leita, znanego białoruskiego blogera piwnego na serwisie pivo.by.

                      Comment

                      • Promil03
                        Senior
                        • 10-2007
                        • 2833

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                        Oprócz Białorusinów, Litwinów, byli też Ukraińcy ze stacji TSN. Tutaj video relacja. Może ktoś się odnajdzie.
                        E-prezesie, to nie jest relacja z zeszłotygodniowej edycji WFP.

                        Comment

                        • e-prezes
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 19167

                          #13
                          Fakt, moja wtopa. Widać mało kto czyta co piszę że dopiero wyszło Szydło z wora

                          Comment

                          • Promil03
                            Senior
                            • 10-2007
                            • 2833

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                            Fakt, moja wtopa. Widać mało kto czyta co piszę że dopiero wyszło Szydło z wora
                            Ja przeczytałem dopieo dzisiaj

                            Comment

                            • becik
                              Senior
                              • 07-2002
                              • 14999

                              #15
                              Zawsze festiwale były okazją do pokazania się, zaprezentowania produktów przez wystawców, krótko mówiąc, rozreklamowania się. Reklama to rodzaj promocji, towar powinien być jak nie tańszy to przynajmniej w cenach takich w jakich są ogólnie dostępne. Piwa droższe niż w sklepie czy knajpach więc o co tu chodzi? Tylko żerowanie na szybki i łatwy zarobek?
                              Kropelka była relacja znajomej, prowadzącej sklep z piwem w Warszawie, za możliwość rozprowadzenie ulotek na festiwalu - 500 zł

                              Rewolucja piwna i wszystko co z nią związane niestety kosztuje, oj kosztuje
                              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎