Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łańcut, Chorągiew Rodowa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23793

    Łańcut, Chorągiew Rodowa

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19166

    #2
    Jasniutkie, klarowne. Piana - cienki korzuszek, osadza się na szkle. Goryczka chwilowa, grejfrutowa, przyjemna, nie zalegajaca. Armaty niezbyt intensywny i nie hamerykanski. Przyjemny z akcentem ryżowym. Smaczne.
    Attached Files
    Last edited by e-prezes; 24-08-2016, 18:03.

    Comment

    • Prusak
      Senior
      • 07-2005
      • 4312

      #3
      Piana, barwa, jak wyżej. Goryczka jednak trochę zalega. Przyjemne, dość lekkie piwo, w moim odczuciu jednak goryczka jest zbyt agresywna.

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9732

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Jasnozłoty, minimalnie zamglony. [4]
        Piana: Biała, bardzo drobna, wysoka i trwała. [4]
        Zapach: Sosna, chmiel i owoce, lekko ostre nuty, płatków ryżowych nie czuję (a one w ogóle pachną???). [3.5]
        Smak: Konkretna goryczka z podbudową owoców, jest ona jednak na tyle tępa , że zostaje na podniebieniu, zamiast spłynąć do gardła. i piecze. Na szczęście po ogrzaniu pojawiają się smaki słodowo-owocowe. [3.5]
        Wysycenie: Dość wysokie. [4]
        Opakowanie: Kapsel browaru. Prosta, charakterystyczna eta, nie rozumiem nazwy - co ma ryżowa IPA do rodowej chorągwi w Łańcucie? [3.5]
        Uwagi: Piwo niezłe, choć niepotrzebnie ostre. Trochę szkoda. I co z tą chorągwią???

        Moja ocena: [3.6]

        Comment

        • rafalek21
          Senior
          • 04-2015
          • 1407

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Jasnozłoty, dość klarowny [5]
          Piana: Niska, drobnopęcherzykowa, średnio trwała, lekko zdobi szkło. [3]
          Zapach: Sosnowy, trochę cytrusów, owoców, lekko ryżowy, całość średnio intensywna. [3.5]
          Smak: Umiarkowanie cytrusowy, średnio-wysoka ziołowo-sosnowa goryczka, średnio długi posmak łodygowy, trochę ostry posmak od ryżu, średnia pełnia. [3.5]
          Wysycenie: Średnie - pasuje. [4]
          Opakowanie: Prosta, ładna etykieta, sporo parametrów, niepełny skład. [4]
          Uwagi: Przeciętnie jak na ryżowe IPA, Oto Mata IPA wychodzi lepiej pod każdym względem. Może z kolejną warką wyjdzie im lepiej. Nie wiem czemu ale mam wrażenie jakby to piwo było skrzyżowaniem Oto Mata IPA z Toporkiem z Bojanowa.
          Warka do 14.03.2017.

          Moja ocena: [3.575]

          Comment

          • nietzschee
            Senior
            • 07-2016
            • 319

            #6
            W zapachu delikatne cytrusy, przede wszystkim soczysta pomarańcza i mandarynka, i owoce tropikalne
            Wygląd: kolor słomkowy, mętne, piana mistrzostwo świata, drobniusieńka jak puszek, a lacing jak szron.
            Smak: bardzo puszyste, smukłe aksamitne, pszeniczno-ryżowe, delikatnie chlebowe, owocowe, choć już nie czuję za bardzo cytrusów, są tropikalne i białe, swojskie owoce, goryczka nie najwyższa, ale męcząca, bo zalegająca.
            Miało mi dupę urwać (tak było zachwalane), nie urwało, ale jest przyzwoite.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎