Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Artezan (Błonie), Nutcracker

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Artezan (Błonie), Nutcracker

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • melor
    Senior
    • 04-2006
    • 364

    #2
    Już po zapachu wiedziałem, że to był dobry wybór. Bardzo przyjemny. Karmelowy plus ciemne słody.
    Kolor miedziany, ale mogę nie pamiętać.
    Mała goryczka. W smaku bardzo łagodne i bardzo pijalne. Po wzięciu łyka i przełknięciu, na języku pojawia się smak kawy. Jest to trochę inny posmak kawowy niż ten który można znależć w stoutach. Tu wygląda tak, jakby naprawdę była dodana kawa (nie wiem jak jest w rzeczywistości, sam artezan nie chwali się zbytnio składem swoich piw, w internecie też niewiele). Ale jeśli jest to tylko posmak z samych słodów palonych, to jestem pozytywnie zaskoczony.
    Każde brown ale, które piłem do tej pory, bardzo się od siebie różni, jakby każde było w innym gatunku uwarzone. Dlatego biorąc piwo w tym stylu, nigdy nie wiem czego się spodziewać. W jednym duża goryczka, w innym same słody bez goryczki, a w trzecim czekolada z kawą...
    7/10

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎