Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jagiełło, Świderskie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Jagiełło, Świderskie

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • michael50
    Senior
    • 06-2013
    • 325

    #2
    Wiedziony ciekawością zakupiłem drugie już, obok "Otwockiego", piwo z regionalnego tryptyku. Szata graficzna butelki jest zdecydowanie mocną stroną tego wyrobu. Niestety, po raz kolejny przykrywa ona słabość tego, co w środku. Piwo ogólnie pijalne, weszło szybko i sprawnie, ale oprócz niesamowitej ulepkowatości, jaka daje się odczuć od samego początku do samego końca konsumpcji, nic więcej nie zapamiętałem. Ciężko było w ogóle dotrzeć do smaku piwa bazowego, wszystko zostało dosłownie zalepione cukrem. Jeśli ktoś ma ochotę na ładną etykietę, to śmiało, ale nie doradzam liczyć na cokolwiek więcej.
    :/
    Attached Files
    Last edited by michael50; 07-07-2016, 10:16.

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9729

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Brązowy, wpadający w ciemnorubinowy. [4]
      Piana: Beżowa, bardzo drobna, dość wysoka, całkiem trwała. [4]
      Zapach: Słód, karmel, delikatne suszone owoce. [3.5]
      Smak: O, kurde... Karmel, słód... Słód, karmel... Rzeczywiście zdecydowanie za słodki. [3]
      Wysycenie: Średnie. [4]
      Opakowanie: Szkoda, że "świdermajer" z ety jest tak mało widoczny... Brak browaru warzącego, co mnie coraz częściej wk...nerwia. [3]
      Uwagi: Cóż, ludzie za Wisłą są pewną zagadką, ale dla nich chyba także to piwo będzie zbyt słodkie. Może... kuracjusze...? .

      Moja ocena: [3.375]

      Comment

      • DariuszSawicki
        Senior
        • 08-2012
        • 2868

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Wiśniowy, klarowne. [4]
        Piana: Beżowa i drobna, mało trwała i bez śladów na ściance szkła. [3]
        Zapach: Palony cukier, odrobinę suszonych i ciemnych owoców oraz właściwie brak czegokolwiek od chmielu. [2.5]
        Smak: Napiszę krótko: smakuje to jak kwas chlebowy z solidnym dosypem dwóch łyżek cukru. [1.5]
        Wysycenie: Średnie w stronę niskiego. [3]
        Opakowanie: Brak pełnego składu i info o browarze. Zwyczajnie prosta etykieta i czarny kapsel. [3]
        Uwagi: Coś strasznego, tylko dlatego wieczór zaliczę do udanych gdyż popiłem ten ulepek Sarmackim z Biedronki i zakąsiłem śledziem. Szczerze odradzam, napiszę jeszcze że ten wynalazek kosztował w sklepie 6,99 zł

        Moja ocena: [2.275]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎