Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bytów Browar Kaszubski, [Koneser] Wojtek

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Bytów Browar Kaszubski, [Koneser] Wojtek

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • rafalek21
    Senior
    • 04-2015
    • 1407

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Lekko zamglony bursztyn. [3]
    Piana: Średnio obfita, jasna, gęsta, drobnopęcherzykowa, całkiem trwała. [3.5]
    Zapach: Kwiatowy, cytrusy, troszkę karmelu, w porządku. [3.5]
    Smak: Średnia karmelowa słodowość - karmel lekko przypalony, sporo cytryny - takiej z herbaty, goryczka ponad średnia o wyraźnie łodygowo-cytrusowym profilu, zalega w ustach, pełne i dość gładkie, trochę ciężkawe. [3]
    Wysycenie: Niskie - dobrze pasuje. [4.5]
    Opakowanie: : Przeciętne opakowanie, ze składu właściwie nic się nie dowiemy, podane są tylko podstawowe parametry jak ekstrakt i alkohol. [3]
    Uwagi: Na etykiecie deklarowany styl to golden ale, barwa zaś zdecydowanie bardziej bursztynowa niż złota, w aromacie i smaku, to raczej jest karmelowo-herbaciane ipa. A co do jakości samego piwa, to wypada dość przeciętnie, wypiłem połowę, ale już nie chciało mi się go kończyć. Warka 07.06.2017.

    Moja ocena: [3.3]

    Comment

    • yaro74
      PremiumUżytkownik
      • 09-2012
      • 2089

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: bursztyn, zmętniony. [3.5]
      Piana: wysoka, gęsta, drobnopęcherzykowa, trwała. [4.5]
      Zapach: średnio intensywny, owocowo-ziołowy, lekko karmelowy. [3.5]
      Smak: Średnio mocna goryczka na pierwszym planie. Smak słodowo-cytrusowy, trochę karmelu. Piwo jest lekkie, dość dobrze się je pije. [3.5]
      Wysycenie: średnie do niskiego. [4]
      Opakowanie: ładna etykieta, świetny kapsel, niepełny skład. [4]
      Uwagi:

      Moja ocena: [3.65]

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: mocnej herbaty, minimalna mgiełka [5]
        Piana: ecu, drobna, zwarta, zostawała w kuflu nawet po wypiciu piwa [5]
        Zapach: leciutki, chmielowo-owocowo-słodowy [3.5]
        Smak: pełne, treściwe, lekka goryczka, dobrze zarysowane owocowo-cytrusowe posmaki, a także bardzo dobrze wyczuwalne zbożowe nuty, świetnie gasi pragnienie, smakuje, [4.5]
        Wysycenie: bez zarzutu [5]
        Opakowanie: fajna etykieta, formowy kapsel, wszystko gra [5]
        Uwagi: Bardzo smaczne piwo wypite w prawdziwą przyjemnością, nie wiem czy nawet mi bardziej mi smakowało niż oryginał

        Moja ocena: [4.275]
        Attached Files
        Last edited by becik; 24-07-2016, 16:57.
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • michael50
          Senior
          • 06-2013
          • 325

          #5
          Nie było źle, ale też jakoś specjalnie te piwo mnie nie ujęło - wszystko na poziomie, goryczka mocna, ale nienachalna, etykieta wzorowa, nasycenie średnie, miły zapach cytrusów... ale jednak ogólne wrażenie takie sobie. Może przez to, że - tak jak wspominali poprzednicy, piwo jest przyciężkie i na dłuższą metę zaczyna trochę męczyć.
          Zagadka!
          Attached Files

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19159

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: bursztynowy, zamglony, z "farfoclami"; [2.5]
            Piana: jasno kremowa, drobna, utrzymująca się na powierzchni i ściankach szkła; [4]
            Zapach: niezbyt intensywny, lekko cytrusowy-owocowy, z nieznacznym karmelem; [3]
            Smak: dość mocna goryczka, długo utrzymująca się na języku, przykrywająca bazę; zbyt męcząca. [3.5]
            Wysycenie: nieznaczne, "angielskie"; [4.5]
            Opakowanie: więcej marketingu niż treści; [4]
            Uwagi: Średnie, choć gdyby zejść z IBU lub dać szlachetniejsze chmiele w innych dawkach mogło by być 4-

            Moja ocena: [3.4]

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19159

              #7
              W uzupełnieniu data przydatności - 7.06.2017.
              Last edited by e-prezes; 16-12-2016, 09:24.

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎