Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gryf, [PiwoWarownia] Hop Session

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Gryf, [PiwoWarownia] Hop Session

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • rafalek21
    Senior
    • 04-2015
    • 1407

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Mocno zamglony bursztyn. [4]
    Piana: Jasno-kremowa, niska, i niezbyt trwała, delikatnie ale ładnie zdobi szkło. [3]
    Zapach: Owoce tropikalne, cytrusy, trochę karmelu, w tle delikatna mokra szmata, dość słaby. [3]
    Smak: Średnia karmelowa słodowość, trochę słodkie z początku, ale szybko zostaje "wytrawione", owoce tropikalne, średnio-wysoka cytrusowa goryczka zalegająca w posmaku łodygami, ściągająca. [3]
    Wysycenie: Niewysokie. [3.5]
    Opakowanie: Przyzwoita etykieta w nowym stylu PiwoWarowni, pełny skład. [4]
    Uwagi: Niezbyt dobre to piwo, głównie przez słaby i lekko wadliwy zapach jak i nieprzyjemną goryczkę. Wypić się da jako "coś" na ugaszenie pragnienia w upały, ale nie wiele z tego przyjemności. Nie polecam, a nawet odradzam. Warka do 12.2016.

    Moja ocena: [3.125]
    Last edited by rafalek21; 29-06-2016, 17:50.

    Comment

    • DariuszSawicki
      Senior
      • 08-2012
      • 2868

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Jasne złoto, ale radykalnie zamglone, niemniej bez farfocli. [3.5]
      Piana: Kremowa, niska, ale trwała na finiszu, nieźle znaczy szkło. [3.5]
      Zapach: No to tu pomyślałem, że umarłem...Oczywiście żadnych wad tu nie ma, ale ... nic tu nie ma. Doprawdy z wielkim wysiłkiem poczułem coś z grejpfruta. [1.5]
      Smak: Wyraźna i przyjemna goryczka, przede wszystkim cytrusowa, choć też podrasowana pikantnymi ziołami. Niestety znów w PiwoWarowni pojawia się zbędny kwasek, a o słodach chyba już kompletnie zapomnieli... [3.5]
      Wysycenie: Średnie, odpowiednie dla tego piwa. [4]
      Opakowanie: Nic ciekawego na etykiecie, wyraziste kolory, pełny skład ( chmiele Citra, Mosaic, Warrior) [4]
      Uwagi: Znam sporo lepszych piw w tym stylu. PiwoWarownia powinna wziąć się do roboty. Warka 31.05.2017.

      Moja ocena: [2.85]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎